Mida ootate alanud 2016. aastalt?

MTÜ Lustivere Hooldekodu juhatuse liige, Esku külaseltsi esimees Hille Uus

Uuel aastal soovin, et plaanid teoks saaksid,  ja loodan, et me oleme algaval aastal hooldekodu tegevuses jätkusuutlikud. Et ma ei peaks mingil hetkel tõdema, et olen tegelemas vale asjaga. Kõigile nähtava objektina tahaks valmis saada hooldekodu saunamaja ja loota, et kõik seal plaanitavad tegevused toimuma hakkavad. Esku külaseltsi juhina on mul hea meel selle üle, et meie piirkonna noored maalt ära ei põgene, et nad suudavad siin elada ja hakkama saada, mis pole üldse kerge. Minul on rõõm vananeda sellises kohas, kus ma näen tublit noort põlvkonda peale kasvamas.

Põltsamaa ettevõtja Raul Kirsel

Seoses firmas toimunud muutusega on meil algava aasta osas teatud plaanid olemas, aga neid ei tahaks enne veel välja hõigata, kuni me midagi konkreetselt teoks pole teinud. Ma loodan, et algaval aastal liigume jälle suure sammu võrra edasi Põltsamaale ujula ja staadioni rajamise idee realiseerimisel. Olen reisilembene inimene ja kindlasti tahaksin ka eeloleval suvel reisima minna, näiteks perega autoga kuhugi Vahemere äärde.

Jüri Siirmäe, taimekaitseinspektor, Pajusi külaseltsi liige

Ka algaval aastal ei saa ma mainimata jätta Pisisaarde kerkinud spordihoonet, mis juba jaanuari algul avatakse.  Eks selle objekti valmimine paneb mind ennast samuti tõsisemalt tervise peale mõtlema. Toodi see spordihoone ju sisuliselt koduõuele kätte. Loodan, et minu töö riigiametnikuna algaval aastal samamoodi jätkub. Maainimesena loodan, et EL toetussummad piisavas mahus maale jõuavad ja et riik maainimest lisaks sõnadele ka tegudes toetab. Pajusi külaseltsi liikmena tahan kindlasti jõudumööda Pajusi kandi ühiskondlikule tegevusele kaasa aidata.

 TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus