Mida kasulikku saate Kesk-Eesti messilt?

Ahti Sei, Seicom aknatehase omanik:

“Meil on Jõgeva lähedal uus aknatehas, seetõttu tahame sellest teistelegi teada anda. Varem vahendasime teiste firmade toodangut, kuid nüüd oleme ainukesed, kes toodavad Jõgevamaal plastikaknaid. Juba kuu aega teeme neid väga kvaliteetsest saksa profiilist. Nõudlust on praegugi parasjagu, kuid proovime töömahtu tõsta. Olen messil esimest korda, saan siit häid kogemusi ja tutvusi. Huvitav on vaadata, mida pakuvad ehitusfirmad ja mis turul ringleb. Täna võtame vastu tellimusi ja müüme oma kaupa messihinnaga.”

Margus Ess, Jõgeva SAI seemnekasvatuse agronoom:

“Oleme olnud juba 11 Kesk-Eesti messil. Põhiline on teave, millega me tegeleme, ja uute sortide tutvustamine. Messist on kindlasti tulu, kuid see pole kohe käegakatsutav, vaid mõjub edaspidi. Seekord on eriti suur huvi muruseemne vastu, mis on ilus silmale vaadata ja mõnus jalale astuda. Selleks on aasnurmikas “Esto”, mida võib segada näiteks punase aruheina “Kauniga”. Siin müüme seda kilostes ja suuremates pakendites. Nagu hiljutisel Tartu Maamessil, tuntakse siingi huvi köögiviljade ja meie uute kartulisortide, eriti “Mareti” vastu.”

Margus Lepp, autojuht Jõgevalt:

“Plaanis on oma kodu rajamine ja seepärast tunnengi rohkem huvi ehitusmaterjale pakkuvate firmade vastu. Olen saanud siit veidi õpetust ja näidiseid. Mess ongi seetõttu hea, et siin on koos erinevad firmad ja saab uurida, kes pakub oma kaupa odavamalt. Esindajatega saab rääkida ja oma küsimustele vastuseid. Laatadel olen varemgi käinud, paljureklaamitud Kesk-Eesti messil olen aga esimest korda. Mess kestab kaks päeva, on aega uurida ja ka meelelahutustest osa saada. Tänase messilkäimisega jään rahule.”

Riho Lillemets, AS Toode müügiesindaja:

“Leiame uusi kliente, vanadele saame näidata uusi tooteid: üheks selliseks on plekist korsten. Tänasel messil pakume ka vihmaveerenne, katusekatet, aknaid, plekist ja plastmassist katuseluuke jm. Jõgeval tegutseb meie firma teist aastat, kuid messil oleme esmakordselt. Küllap saame kogemuse võrra jälle rikkamaks. Paistab, et rahvas tunneb meie vastu küllaltki suurt huvi, kuigi mingit hinnasoodustust me messi puhul ei tee. Tänasel messil tunnen ise huvi lilletaimede vastu, et oma vastrajatud koduaeda täiendada.”

Janno Rosenberg, KL Jõgeva Maleva pealik:

“Oleme olnud kõikidel Kesk-Eesti messidel, et tulla rahvale ligemale. Reklaamide ja näitustega tutvustame oma tegevust ja meie kasutuses olevat tehnikat, relvastust ja varustust. Naiskodukaitsjad pakuvad maitsvat sõdurisuppi, millel on olnud alati minekut. Tõenõoliselt on messidest ja teistest üritustest osavõtt kasuks tulnud, sest meie read on uute kaitseliitlastega pidevalt täienenud. Meie jaoks on eriti sobiv, et mess on juba teist aastat kesklinnas, kohe meie staabi ees. Lust on vaadata, et rahvas tunneb meie tegevuse vastu huvi.”

Liidia Hindoalla, külalistemaja Hämarik perenaine:

“Tulin messile otsima mõnda uut roniroosi sorti.

Eelmisel aastal sain toale uued aknad, nüüd tahan aknapiirdeid tellida. Ma pole suur laadalkäija, kuid kõikidel Jõgeva messidel olen kohal olnud ? paljuke neid üritusi nii kodu lähedal ikka on. Huvitav on vaadata, mida seekord uut pakutakse, siin näen vanu tuttavaid ja saan nendega juttu puhuda. Muusika mängib, rahvaski on veidi rõõmsam. Messi ajal näeb Jõgeva, eriti südalinn, päris viisakas välja. Messist on kasu ka meie külalistemajale ? sellel ajal on kõik toad välja üüritud.”

ARDI KIVIMETS

blog comments powered by Disqus