Medalid Eesti Koolispordi Liidult ja võidud Eesti meistrivõistlustelt

Eesti Koolispordi Liidu 3 x 3 korvpalli rahvaliiga võistlustel saavutasid Laiuse põhikooli võistkonnad kuld- ja hõbemedali.

EKSL-i 3 x 3 rahvaliiga korvpallivõistlustel Paides osales kokku 37 tüdrukute ja poiste võistkonda, neist kaks meie maakonnast.

4. – 5.klassi tüdrukute konkurentsis alistasid Laiuse tüdrukud Laupa põhikooli 9:1, Krootuse põhikooli 7:3 ja Vaida põhikooli 10:2 ning tulid EKSL-i rahvaliiga meistriks. Võistkonnas mängisid Kerli Vink, Küllike Annuk, Annaliisa ja Eveliis Väljaots.

Palju tihedam oli konkurents 6. – 7.klassi tüdrukute hulgas, kus võistkondi oli kaksteist. Alagrupimängudes suutis Laiuse võistkond alistada Roosna-Alliku Põhikooli 10:0 ja Paide gümnaasiumi 11:1, kuid pidi tunnistama Vaida põhikooli 15:1 paremust. Väga pingeline oli veerandfinaal Alatskivi keskkooliga, sest ainult võit viis edasi medalimängudele. Mängu normaalaeg lõppes viigiga 6:6, lisaaeg kahe punktini oli edukas Laiuse võistkonnale. Ka poolfinaal Põlva ühisgümnaasiumiga oli väga tasavägine, kus kordamööda juhtisid mõlemad võistkonnad. Mänguaja lõppedes oli 5:4 ees Laiuse.

Finaal viis meie tüdrukud kokku Vaidaga, kelle paremust tuli teinegi kord tunnistada seisuga 1:7. Hõbemedalite üle rõõmustasid Helis Perk, Valeria Lokteva, Anabell ja Angela Traks.

Lisaks oma kooli esindamisele on Laiuse, Voore, Imavere ja Kolga-Jaani põhikooli tüdrukud koondunud spordiklubisse Siit ja Sealt, et osaleda Mini ja C2 vanuseklassis Eesti meistrivõistlustel. Hooaja algus on olnud rõõmustav. Mini vanuseklassis on meie ühisvõistkond võitnud Tallinna Kalevit 70: 35, BC Kalev/Stari 74:47 ja Tallinna Varsi 59:24. Kaotused on tulnud vastu võtta Audenteselt 29:99 ja BC Kalev Cramolt 28:63.

C2 vanuseklassis on võit kirjas Parksepa SK/Võru üle 64:14, kuid tunnistada on tulnud Tartu Kalevi (17:72) ja KK Pauluse (31:50) paremust.

i

VALLO VÄLJAOTS

blog comments powered by Disqus