Medal ka meile

Naiste esikolmikusse kuulusid Aili Visnapuu Tartust ning Pärnu võistlejad Juta Raudsepp ja E. Gustavson, punkte vastavalt 8, 6 ja 7.

Eriti pingeline oli konkurents meeste klassis. 18 osavõtja vahel mängiti seitse vooru sveitsi süsteemis. Viimase vooru lõppedes oli kolmel paremal mehel võrdselt 10 punkti 14st. Koefitsiendi alusel oli parim Arvo Rist Hiiumaalt, teine Enno Eerma Tartust ja kolmas Edo Jaanuska Palamuselt. A. Rist on olnud üldse parim viiel korral ja teine kahel korral.

Võrdselt üheksa punktiga olid neljas-viies Algo Laidvee Tartust ja Ain Raal Paidest. Plusspoolele jäi veel teine meie võistleja Kaarel Ots Jõgevalt ja Aarne Pärn Paistust võrdselt kaheksa punktiga. Tabeli esimesele poolele jäid meilt veel Heldur Laumets ja Lembit Maidla. Meeskondlikult (3+1) oli parim Tartu Pärnu ees, punkte vastavalt 33 ja 26.

Järgnevalt saavad kabetajad kokku 23. aprillil kell 10.00 Jõgeval Kaitseliidu saalis, kui asutakse välja selgitama maakonna meistreid 64-ses kabes (nii naised kui mehed).

SULEV LUHT

blog comments powered by Disqus