Maxima avas täielikult uuenenud Põltsamaa kodukaupluse

Jaekett Maxima avas neljapäeva hommikul põhjaliku uuenduskuuri läbinud Põltsamaa Maxima X kodukaupluse, kus on varasemaga võrreldes ostjate eelistustest lähtuvalt värskendatud sortimenti, sh värskete toidukaupade osakaalu.


„Eesti inimesed ootavad oma kodupoelt üha rohkem, et kõik vajaminevad ostud saaks teha mugavalt ja kiirelt, ilma liigse ajakuluta,“ lausus Maxima Eesti tegevjuht Edvinas Volkas. „Lähtusime sellest ka Põltsamaa kaupluse uuendamisel, sh suurendades valmis- ja värske toidu osakaalu ning värskendades poe sisemust.“

Põltsamaa vallavanema Margus Möldri sõnul on pea 15 aastat linnas tegutsenud Maximat iseloomustanud alati väga abivalmis personal ja hea teenindus. “Meie valla 10 000 elaniku vaatest on uue näoga, avara sisekujunduse ja hea sortimendiga kodukaupluse avamine kindlasti heaks uudiseks,” lisas Põltsamaa vallavanem Maxima X kodukaupluse avamisel.

Põltsamaa Maxima X kauplusest leiab kokku üle 6200 nimetuse toidu- ja esmatarbekaupa. Poes on kaks tavakassat ja neli iseteeninduskassat.

„Nii suuremates super- ja hüpermarketites kui ka väiksemates kodupoodides eelistavad Eesti inimesed üha enam oma igapäevased ostud teha just iseteeninduskassade vahendusel, mida tänaseks leiab 90 protsendis meie poodidest,“ rääkis Edvinas Volkas. „Järgmise aasta alguseks oleme esimese suure jaeketina Eestis viinud iseteeninduskassad kõikidesse ehk 82 Maxima kauplustesse.“

Põltsamaal Kesk tn 6 asuv Maxima X kodupoe tänavu suvel alanud renoveerimistööde käigus uuendati põhjalikult hoone sisemust, sh paigaldati suurema valiku värske kauba pakkumist võimaldavad uued külmutusseadmed. Kaupluse müügisaali pind on ligikaudu 500 ruutmeetrit.

Neljapäeval avatud kaupluse renoveerimistööd tegi Tesron Ehitus OÜ.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus