Max Kaurist sai Jõhvi abivallavanem

Aastail 2013-2017 Mustvee linnapeana töötanud ja Mustvee vallavolikogu aseesimehe ametit pidanud Max Kaur kinnitati teisipäeval Jõhvi abivallavanemaks.

26. juunil toimunud Jõhvi vallavolikogu istungil kinnitati uus vallavalitsuse koosseis, kus vallavanemaks sai senine riigikogu liige Martin Repinski ja abivallavanemaks kauaaegne Mustvee omavalitsusjuht Max Kaur, kelle töövaldkond selles ametis on omavalitsuse areng ja ettevõtlus.

„Jõhvi kui Ida-Virumaa pealinn ja maakonnakeskus vajab stabiilset arengut. Hea meel on, et uues võimukoalitsioonis toimetavad koos Keskerakond ja Reformierakond ning fraktsioon „Jõhvi – meie kodu“. Värske jõud toob kindlasti uue, positiivse kuvandi ja stabiilse arengu Jõhvi omavalitsusele,“ ütles Max Kaur.

Abivallavanem peab oluliseks toetada Jõhvis ettevõtlust, aidata kaasa uute töökohtade loomisele, panustada sotsiaalvaldkonda, toetada eakaid ja noori ning noori peresid. „Tarvis on ehitada staadion, linnapark, laste mänguväljakud, korrastada sõiduteed. Koos Eesti Raudteega teeme korda legendaarse Jõhvi raudteejaama. Jõhvi on alati olnud linn ning toetan siiralt Jõhvi rahva soovi taotleda oma kodupaigale tagasi linna staatus,“ ütles Max Kaur, kes jätkab tööd ka Mustvee vallavolikogu liikmena.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus