Marten Liiv pälvis noorsportlase stipendiumi

ERGO Insurance SE annab neljandat aastat järjest välja noorsportlastele suunatud stipendiume, jagades sel aastal välja 25 000 eurot. Nelja aastaga on sportlasete huvi stipendiumi vastu kasvanud ning sel aastal laekus kokku 91 taotlust. 2200 euro suuruse noorsportlase stipendiumi pälvis meie maakonnast kiiruisutaja Marten Liiv.


„Kõigil valituks osutunud sportlastel on potentsiaali lüüa läbi tipptasemel ning saavutada kõrgeid kohti tiitlivõistlustel. Nad on paistnud silma pühendumise ja selgete eesmärkidega, mille poole liikuda. Paljusid selle aasta kandidaate ühendab soov pälvida koht 2020 Tokyo suveolümpiamängudel või 2022 Pekingi taliolümpiamängudel. Meie soov on anda panus, et noorte sportlaste teekonna jätkumine oleks muretum,“ ütles hindamiskomisjoni töös osalenud ERGO juhatuse liige Tarmo Koll.

Hindamiskomisjoni töös osalesid pika tippsportlase karjääriga spordiekspert Allar Levandi, EOK spordidirektor Martti Raju, noorsportlane ning eelmise aasta stipendiaat Kristjan Koll ning ERGO esindajad Alo Alunurm, Erko Makienko ja Tarmo Koll.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus