Margi Ein liitus Keskerakonnaga

Põltsamaa linnavolikogu esimees ja endine Riigikogu liige Margi Ein lahkus Rahvaliidust ning astus Keskerakonda. Eina sõnul on Keskerakond hetkel ainus poliitiline jõud, mis suudab temale oluliste väärtuste eest tugevalt seista.

“Tugevaid ja tegusaid omavalitsusi soosiv poliitika ja vastuseis maaelu hääbumisele on just need teemad, mida pean äärmiselt olulisteks. Keskerakond on end neis teemades tõestanud ning näidanud, et tahab ja suudab probleemidega tegelda. Omavalitsuste tulubaasi taastamise eest võitlemine, maaelu eest seismine ning lahenduste pakkumine suure tööpuuduse vähendamiseks – see kõik on mullegi südamelähedane,” rääkis Ein, kinnitades, et just neil põhjustel kandideerib ta ka Riigikokku.

Keskerakonna Jõgevamaa Piirkonna esimees Andres Vään märkis, et valimisliidu Meie Põltsamaa, milles Margi Ein kandideeris, ning Keskerakonna esinduse koostöö linnavolikogus on viimasel ajal üsna hea olnud.

“Margi Eina ühinemine Keskerakonnaga muudab koostööd loodetavasti veelgi paremaks. Ein on võimekas omavalitsuspoliitik, kellel on kogemused ka Riigikogu töös,” ütles Vään, kes tõenäoliselt ka ise järgmisse Riigikogu koosseisu kandideerib.

Ein kogus 2007. aasta Riigikogu valimistel 1387 häält.  Lisaks oli ta Riigikogu X koosseisu liige ja aastatel 1996-2003 Põltsamaa linnapea.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus