Mängisime Laiusel

Meestest tuli võitjaks esmakordselt kaasa mänginud Tartu ja Eesti mitmekordne meister Enno Eerma, kes kogus 7 vooruga 11 punkti (võit a` 2 ja viik 1 punkt). Võrdselt 9 punkti kogusid Uno Plakk(Harju) Jüri Lätt (Tartu), meie maakonna parimana Edo Jaanuska (Palamuse) ja K. Ispravnõi (Tartu) otsustasid esiteks võidud ja koefitsiendid.

Laiuse parimatena kogusid võrdselt 8 punkti Jaan Peets ja Ilmar Poltrago, lisaks veel Urmas Visk, Paul Evard (Põltsamaa), Mihhail Lazarev (Tartu) ning läbiviija S. Luht. Naiste parim oli Laine Voimann ning Laiuse arvestuses kolmas Arnold Leiten.

Noored mängisid omavahel a` 4 partiid, seega igal 28 mängu. Nelja neiu konkurentsis oli parim Laiuse kooli õpilane Kristi Välba, kes kogus 16,5 punkti.

Nelja noormehe hulgas andis võitja Rait Poroson Moostest ära ainult œ punkti, seega sai 27,5 28st. Laiuse noormees Siim Pärtelpoeg oli 15,5 punktiga kolmas.

Võistkondlikult oli nelikute hulgas parim Tartu Jõgeva valla, Laiuse ja Jõgeva linna ees.

Auhinnalaua ja maitsva tasuta lõuna eest on alati hea seisnud põllumajandusfirma peremees Tiit Maripuu koos oma väga heade abilistega ja seda juba üle 20 aasta. Palju tänu!

Jõgeval saavad kabetajad kokku 3. ja 10. aprillil, kui asume välja selgitama maakonna ja Eesti valdade meistreid. Mängupaigaks on Kaitseliidu saal ja alustame kell 10.

SULEV LUHT

blog comments powered by Disqus