Mai viimasel pühapäeval muutub rongide sõiduplaan

Suuremad muutused toimuvad Tallinna ja Tartu vahel sõitvate kiirrongide osas, kus õhtupoolsete rongide väljumisaegu on nihutatud hilisemaks ning lisatud täiendavad õhtused reisid reedeti ja pühapäeviti. “Ka hommikuse Tartust Tallinna suunduva kiirrongi muutsime senisest varasemaks, kuna klientide hulgas tehtud küsitlusest selgus, et väga suur osa reisijatest näeks tegelikkuses parema meelega, et rong saabuks Tallinna juba kella 9-ks?, ütles Edelaraudtee AS reisijateveo juht Annemari Oherd.

Paraku toob suvi kaasa ka raudteehoiutööd, mistõttu paralleelselt uue sõiduplaaniga hakkab kohe kehtima ka selle ajutine muudatus, mis Tartu suunalt saabuvaid kiirronge puudutab. Seoses Tapa ja Tallinna vahel kehtestatud kiirusepiirangutega tuleb Tallinna jõudmisel arvestada kümneminutilise hilinemisega ning reedene ja pühapäevane Tartu-Tallinna õhtune reis saabub 23 minutit hiljem kui sõiduplaanile trükitud.

Informatsiooni sõiduplaani ja selle muudatuste kohta saab Edelaraudtee kodulehelt, infotelefonilt 1447 ning kõikidest piletikassadest ja rongidest, kus on tasuta saadaval sõiduplaanivoldikud.

Edelaraudtee AS

blog comments powered by Disqus