Maanteemuuseum selgitab välja parima koolibussijuhi

Maanteemuuseum koostöös Õpetajate Lehega korraldab konkursi parima koolibussijuhi väljaselgitamiseks. Konkursi “Märka koolibussijuhti” eesmärgiks on tunnustada õpilasliinidel sõitvaid sõbralikke ning põhjalike teadmiste ja oskustega bussijuhte ning pöörata veelgi suuremat tähelepanu ohutule liiklemisele kooliteel.

Maanteemuuseumi direktori Kadri Valneri sõnul soovitakse konkursiga “Märka koolibussijuhti” ennekõike tunnustada neid bussijuhte, kelle töö annab lastele head eeskuju ja kes on võtnud vastutuse tagada lastele turvaline tee kooli ja koju.

“Eeldame, et koolibussijuhid on suurte kogemustega ja tähelepanelikumad sõitjad kui tavaliiklejad ning jälgivad õpilaste teekonda ka pärast seda, kui buss on sihtkohta jõudnud. Loodetavasti osalevad parima koolibussijuhi väljaselgitamisel õpilased, õpetajad, lapsevanemad jne,” ütles Kadri Valner. Tema sõnul on koolibussijuhtide olulisemateks omadusteks hea suhtlemisokus, kannatlik meel ja sõbralikkus.

Kandidaate parima koolibussijuhi tiitlile oodatakse 30. novembrini, tulemused tehakse teatavaks hiljemalt 2015. aasta 15. jaanuaril.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus