Maakonna meistritiitlid jalgpallis jagasid Põltsamaa ja Jõgeva

Poisid võistlesid sel aastal jalgpalli meistritiitli eest viies vanuseklassis, kus kolm tiitlit võitsid Põltsamaa Sport koosseisud ja kaks tiitlit läksid Jõgeva SK Nooruse poistele.

Kõige enam võistkondi osales D-klassi poiste arvestuses. Seal oli end üles andnud lausa kaheksa võistkonda ning need jaotati kahe erineva alagrupi vahel. Põltsamaa Sport oli selles klassis esindatud isegi kolme koosseisuga, Jõgeva SK Noorus klubil oli väljas kaks koosseisu. Lisaks neile võtsid osa ka Mustvee, Lustivere ja Adavere poisid. Siiski ei suutnud ükski neist end maakonna kahe jalgpallikantsi Jõgeva ja Põltsamaa vastu esikolmikusse pressida. Finaalis olid vastamisi kaks Nooruse koosseisu ja pronksimängus heitlesid Põltsamaa võistkonnad.

Kokkuvõttes võttis kaksikvõidu kahel korral Jõgeva SK Noorus 96 ja ühel korral ka Põltsamaa Sport. Väljastpoolt Jõgeva ja Põltsamaa linna said poodiumile veel C-klassis Mustvee-Kasepää jalgpallipoisid, kes saavutasid kolmanda koha, ja E-klassis Adavere põhikooli võistkond, kes pidi leppima poodiumi madalaima astmega.

EILI ARULA

Maakonna meistrivõistlused jalgpallis

E-klass

1. SK Noorus I

2. SK Noorus III

3. Adavere PK 

D-klass

1. SK Noorus I

2. SK Noorus II

3. Põltsamaa Sport I 

C-klass

1. Põltsamaa Sport I

2. Põltsamaa Sport II

3. Mustvee-Kasepää SK 

B-klass

1. Põltsamaa Sport I

2. SK Noorus

3. Põltsamaa Sport II 

A-klass

1. Põltsamaa Sport I

2. Jõgeva SK Noorus

3. Põltsamaa Sport II

blog comments powered by Disqus