Säästukaart Plussi omab iga seitsmes täisealine jõgevamaalane

Sel nädalal tähistab sünnipäeva Coop Finantsi maksekaart Säästukaart Pluss, mis on taskus igal seitsmendal täisealisel jõgevamaalasel, teatas Coop Finants. Viie aastaga on Säästukaart Plussi endale vormistanud rohkem kui 85 000 inimest, tehes sellest Eesti kõige kiiremini populaarsust koguva maksekaardi.

Coop Finantsi juhatuse liikme Piret Pauluse sõnul on viie aastaga saavutatud edu taga klientide poolt soojalt vastu võetud lojaalsusprogramm ja lai kaardi kasutamise võrgustik, milleks on Coopi kõik 350 kauplust üle Eesti. “See tähendab, et Säästukaart Pluss ei paku üksnes finantsteenust, vaid ka soodsaimat ostukorvi igas Eestimaa otsas,” lisas Paulus.

Säästukaart Plussi peamised eelised peituvad mugavas kolm-ühes makseviisis ja kaardiga sularaha väljastamise teenuses kõikidest Coop Eesti kaupluste kassadest. “Sularaha väljavõtmise võimalus kauplustest võimaldab vähendada inimeste sõltumist pangaautomaatide olemasolust. Tänavu oleme esimese 11 kuuga väljastanud kaupluste kassadest üle 8 miljoni euro sularaha,” täpsustas Paulus. “Sularaha tähtsus makseviisina ei ole kadumas. Kohalikul tasandil oluliste teenuste eest on see endiselt mugavaim viis arveldamiseks, sest ega kalurid või talunikud ju kaardimaksega arvelda,” lisas ta.

Olles finantsturul esimese viie aastaga kanda kinnitanud, on Coop Finantsi järgneva viie aasta eesmärgiks oma positsiooni tugevdada nii jaekaubandus- kui finantsturul. “Paljudes meie kauplustes saab osta kestvuskaupu mugavalt järelmaksuga ja suuremate projektide nagu remondi-, auto- või kodusisustuse jaoks pakume ka tagatiseta väikelaenu kuni 10 000 eurot. Laenutaotlusele saab vastuse kiiresti ja lepingu mugavalt sõlmitud meie paljudes kauplustes või iseteeninduses,” ütles Paulus.

Coop Finants on asutatud 2011. aastal. Ettevõte pakub finantsteenuseid läbi Coop Eesti kaupluste.

Vooremaa