Põltsamaa Felix laiendas kapsahoidiste valikut

Eesti juhtiv toiduainete ja hoidiste valmistaja Põltsamaa Felix lisas kapsahoidiste valikusse uue jõuluhõngulise pohlade ja rõõsa koorega jõulukapsa, teatas ettevõte.

“Põltsamaa jõulukapsas on talvise hooaja eritoode, mille töötasime välja traditsioonilisele Eesti jõululauale mõeldes. Rõõsk koor muudab kapsa mahedamaitseliseks ja siidiseks, pohlad aga lisavad pühademeeleolu ja särtsu. Tegemist on talvise peolaua lahutamatu kaaslasega,” ütles Põltsamaa Felixi turundusdirektor Marek Viilol. Säilitusainetevaba Põltsamaa jõulukapsas on valmistatud eestimaisest kapsast.

Põltsamaa Felixi kapsasortimenti lisandus ka suures purgis Põltsamaa praekapsas porgandiga, mis valiti 2013. aastal Eesti parimaks valmistoiduks. “Kuna praekapsas porgandiga on eestlaste üks lemmikumaid kapsahoidiseid, panime ta jõulude eel suuremasse purki, et ühest purgist jätkuks ka suuremale perele,” lisas Marek Viilol. Praekapsas porgandiga on samuti säilitusainevaba ja eestimaisest kapsast valmistatud toode, milles ei ole kasutatud searasva ehk toode sobib ka taimetoitlastele.

Põltsamaa kapsaste rikkalikku valikusse kuuluvad lisaks veel klassikaline praekapsas, mulgikapsas ning praekapsas Põltsamaa kuldse veiniga. Tänavu jõuluhooajal valmistab Põltsamaa Felix erinevaid tooteid kokku ligi 600 tonnist kapsast.

Kõikidele Põltsamaa uutele kapsahoidistele läheb peale ka uus nutikas ja kergesti avatav purgikaas, mille ettevõte võttis oma köögiviljahoidistel kasutusele alates sellest sügisest. Maailma ühe juhtiva pakenditootja Crown Packaging poolt arendatud Orbit nimeline kaas koosneb kahest osast ning selle välist ringi keerates avaneb imelihtsalt klõpsatades purgi põhikaas. Eestis varem sarnase tehnoloogiaga purgikaant kasutatud pole.

Põltsamaa Felix on kõige laiema toiduainete valikuga juhtiv toiduainetetootja Eestis, tootes ja turustades ligi 350 toodet neljateistkümne erineva kaubamärgi all.
Vooremaa