Peipsi Koostöö Keskus ootab perepäeva korraldamiseks annetusi

Talvise koolivaheaja lõpetuseks soovib Peipsi Koostöö Keskus koostöös lahkete annetajatega pakkuda Peipsimaa tagasihoidlikumate rahaliste võimalustega peredele perepäeva, seekord peredele Lohusuu vallast, teatasid perepäeva korraldajad.
Perepäev toimub 2016. aasta 9.jaanuaril. Plaanis on jalutuskäik aastavahetuse-ehtes Tartus, Hullu Teadlase kabineti külastus, kus uuritakse, kas juurviljadest on võimalik elektrit valmistada, uuritakse automatat ja katsetatakse kõikvõimalikke muid pööraseid leiutisi, käiakse kinos ja süüakse koos lõunat.

Eelmistel aastatel on sama ürituse raames uuritud Peipsimaad Mustveest Kolkjani ja Peipsi põhjarannikut, külastatud Avinurme tünnimeistreid ja käidud Iisaku muuseumis. Eelmiste aastate perepäevade osalejate sõnul andsid väljasõidul saadud kogemused ja emotsioonid “uueks aastaks uut energiat”. Rohkem informatsiooni eelmiste ürituste ja perepäevade kohta
aadressil http://www.ctc.ee/peipsi-koostoo-keskus/toeta-tava/kampaaniad.

Korraldajad loodavad perepäeva läbiviimiseks vajaliku omafinantseeringu ehk 230€ koguda annetustena. Juhul kui annetusi koguneb rohkem, saavad pered ka väikese uusaastakingituse.
Annetusi ootavad korraldajad MTÜ Peipsi Koostöö Keskuse arveldusarvele:
Swedbank EE532200221012449629, märksõna: perepäev.  Palume annetajatel lisada ülekande selgituse reale oma isikukood. Nii saavad korraldajad  annetused deklareerida, mis võimaldab toetajatel saada annetussumma pealt tagasi üksikisiku tulumaksu 20 protsenti.
Annetuste kogunemise hetkeseisu saab jälgida:
http://www.ctc.ee/toeta/anneta-heategevuseks
Perepäeva viivad läbi Peipsi Koostöö Keskuse poolt Aija ja Eleri.
Vooremaa