Kõrberetkeks valmistuv Joel Juht kutsub üles toetama Siimusti lastekodu tervisepargi rajamist

Eestis peamiselt JJ-Street tantsukooli asutaja ja tänavakultuurifestivali Baltic Session korraldajana tuntud Joel Juht on otsustanud osa võtta maailmas tuntud ekstreemspordiüritusest Marathon Des Sables, mis kujutab endast seitsmepäevast ellujäämisretke Maroko kõrbes tuleva aasta aprillikuus. Nii nagu maratoni korraldajad on ürituse sidunud heategevusega Maroko laste ja vähekindlustatud inimeste ning sealse keskkonna heaks, otsustas ka Joel Juht ettevalmistused ja kõrbejooksu teiste inimeste abistamisega kokku viia ning valis selleks välja Jõgevamaal asuva Siimusti lastekodu Metsatareke, teatas Mediamarketing.

Oktoobris lastekodu juhtkonnaga asja läbi arutades otsustati üheskoos mängu- ja tervisepargi kasuks, et lastekodu lastel oleks, millega jõudeajal tegeleda. Joel Juht leidis paljude firmade seast projekti koostööpartneriks mänguväljakute tootja PoMo Playgrounds OÜ. Tervisepargi tarbeks valisid Joel Juht, lastekodu rahvas ja Jõgeva valla inimesed välja sellised elemendid nagu rööbaspuud, kätekõverduste treeningvahendid, sangadega rippredeli, ronimisredeli, tasakaaluraja, astumisalused ja ronimiskeskuse. Jutt käib umbes 12 000 eurot maksvast pargist, mida soovitakse valmis ehitada 14. veebruariks 2017 ehk järgmiseks sõbrapäevaks.

Annetusi Siimusti lastekodu Metsatarekesele saab teha JJ-Street Laste ja Pere Fondile ja oodatud on mistahes suuruses, annetajale jõukohane summa. Annetajal palutakse pangaülekande selgitustesse märkida oma isikukood ning sõna Metsatareke. See kindlustab annetuse kajastamise annetaja eeltäidetud tuludeklaratsioonis. Kõik, kes aitavad projekti läbi viia, saavad soovi korral ka kajastust Joel Juhti blogilehel www.joeljuhtakajj.com ning samuti kaasatakse toetajad ka pargi avamissündmusesse. Annetusi ja toetuseid saab teha SA JJ-Street Laste ja Pere Fondi Swedbanki arveldusarvele 221057500455.

Vooremaa