Jõgeva abilinnapeana asub tööle endine omavalitsusjuht ja parlamendiliige Mati Kepp

Täna kinnitas Jõgeva linnavolikogu uueks abilinnapeaks Mati Keppi’i, kes asub ametist lahkunud Asso Nettani asemele, teatas Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Jõgeva- ja Tartumaa arendusjuht.

Mati Kepp on varem Torma vallavanemana ja Mustvee linnapeana näidanud  end tugeva omavalitsusjuhina. Tema kui Jõgeva abilinnapea vastutusalasse  hakkavad kuuluma ettevõtlus, linnamajandus, keskkonnakaitse,  ehitusjärelevalve, avalik kord ja turvalisus, samuti mainekujundus ja avalikud suhted.

Mati Kepp ütles, et Jõgeva linnal maakonnakeskusena on oluline roll piirkonnas nii avalike teenuste osutamisel kui ka uute arengute  suunamisel. “Korras linnakeskkond, mõistlik majandamine ja head suhted tagavad linnale väärt maine ning turvalise keskkonna ettevõtjatele ja elanikele,” rõhutas ta.

Abilinnapea ametist lahkunud Asso Nettan ütles, et tema taandumise  põhjus on isiklikku laadi, ta võtab aja maha, et pühenduda lähedastele  ja oma tervisele. “Loomulikult on mul kahju lahkuda, sest mitmed asjad  jäävad pooleli, kuid teistpidi on süda rahul, sest Mati Kepp on oma kogemustega väga hea valik ja abilinnapeana ta ta kindlasti õnnestub,” lisas Asso Nettan, kes jätkab SDE Jõgevamaa piirkonna esimehena.

Vooremaa