EOK tunnustab nii Virtust kui ka Felixhalli

Eesti Olümpiakomitee andis oma tunnustuse kaheksateistkümnele piirkondlikule multifunktsionaalsele spordikeskusele, mis paistavad silma kvaliteetse infrastruktuuri ja teenuste poolest ning mille tingimused võimaldavad piirkonnas noorte- ja harrastusporti edendada, teatas EOK.

Tunnustuse pälvinute hulgas on Jõgevamaa: Spordikeskus Virtus ja Põltsamaa Felixhall, Kuningamäe terviserajad, väike ujula, tennise väljak, välisväljakud.

Eesti Olümpiakomitee täitevkomitee liige, sporditaristukomisjoni esimees Riho Terrase sõnul annavad piirkondlikud spordikeskused suure panuse eestimaalaste liikumisharjumuste kujundamisesse. “Eestis on palju spordikeskusi, kus tehakse igapäevaselt pühendunult tööd selle nimel, et inimesed saaksid mugavates ja turvalistes tingimustes mitmekülgselt liikuda ja sporti teha. Nii areneb liikumisharrastus ning sirguvad ka uued tippsportlased. EOK tunnustusplaadiga anname teada, et oleme piirkondlike spordikeskuste tööd märganud ning väärtustame nende panust sportlikuma, tugevama ja tervema Eesti eest,” lausus Terras.
Tunnustuse saavad keskused valis EOK välja maakondlike spordiliitude ettepanekute alusel.

Tunnustuse pälvinud kaheksateist piirkondlikku multifunktsionaalset keskust saavad oma hoone fassaadile üles panna tunnustusplaadi: “Eesti Olümpiakomitee poolt tunnustatud spordikeskus”. Keskused saavad EOK tunnustussilti kasutada kümme aastat. EOK sporditaristukomisjon uuendab tunnustatud spordikeskuste nimekirja 2019. aasta sügisel.

Eesti Olümpiakomitee töötab spordi katusorganisatsioonina tippspordi arendamise, noortespordi kandepinna laiendamise ja liikumisharrastuse edendamise nimel, järgides olümpiaväärtusi ja ausa mängu reegleid. Eesti Olümpiakomitee missiooniks spordi katusorganisatsioonina on tippspordi arendamine, noortespordi kandepinna laiendamine ja liikumisharrastuse edendamine, järgides ausa mängu reegleid.

Vooremaa