Algas kirjapanek 7.mai Teeme ära talgutele

Tänavune talgukevad on käes ning see sai ka Tallinnas sümboolse avalöögi, teatas Teeme ära talgupäeva eestvedaja.

Talguveeb on saanud värske ilme ning on nüüdsest avatud talgute kirjapanekuks. Nagu juba tavaks, saab iga inimene ja iga kogukond ise otsustada, millised tööd ja tegemised 7. mai talgupäeval ühiselt ette võetakse.

Ka tänavu on talgujuhtidele väikse tunnustuse ja praktilise abimehena stardipakett. Seekordsesse paketti said esmaabitarbed, mõned töökindad, suitsuandur, prügikotirull, haavasalv, ajaleht Talguline, kommikott ja supipakk, kerge seljakott, seemnepall, merekultuuriaasta rinnamärk, ehitus- ja aiapoe sooduskupong, tee, talgukuulutused, Talguhundi kleepsud, veeohutuse stendi valmistamise juhised ja kriisijuhend. Talguid kirja pannes saab valida omale paketi kättesaamiseks sobivaima pakiautomaadi.

Kutsume kõiki üles tänavu üheks oma talguteemaks võtma veeohutuse, vaatama üle turvalisuse veekogude ääres ning valmistama ujumiskohtadesse talgukorras puidust veeohutusstendid. Stendide rajamiseks oleme varunud ka päästevahendid, vaata lähemalt:
www.teemeara.ee/2016/talgujuhile/veeohutus

Talguveebi talgute lisamine pole muutunud, kehtib endine kasutajanimi (e-posti aadress) ja salasõna. Kui jääte hätta või vajad nõu, siis aitame hea meelega. Küsi julgesti oma maakonna koordinaatorilt või kirjuta info@teemeara.ee.
Teeme ära! Talgupäeva meeskonna poolt soovime rõõmsat ja tegusat talgukevadet.

Vooremaa