Lutsu huumoristipendiumi saab Rohke Debelakk

Tänavust huumoristipendiumi välja andva MTÜ Sokuturi üleskutse peale esitati ühtekokku kümme stipendiumisaaja kandidaati. Eile Luuale kogunenud ?ürii, mis koosnes Palamuse kandi avaliku elu tegelastest, tegi eelvaliku ja otsustas hääletamisele panna kolme kandidaadi nimed. Üsna suure häälteenamusega tunnistati sobivaimaks kandidaadiks Gaute Kivistik ehk Rohke Debelakk.

Debelakk oli tänu regulaarselt Kuku Raadio eetris kõlavatele libauudistele ka ?üriiliikmetele kõige tuntum kandidaat. Peale raadio libauudiste on Gaute Kivistik aga tuttav ka teleekraanilt: omal ajal juhtis ta ETV saadet ?Muinas-TeeVee?, käesoleva hooaja alguses oli ta üks sarja ?Revidendid? saatejuhte. Muusikamaailmas tuntakse Gaute Kivistikku aga kui kahemeheansambli Minu Isa Oli Ausus Ise üht liiget. Ansambli teine liige on Margo Mitt.

Lisaks rahalisele stipendiumile saab tänavune laureaat Tauno Kangro pronkstaiese, mis kujutab lõbusat mehikest, kes hoiab käes punakat maakera. Mõned tublimad annetajad, kes stipendiumi väljaandmist toetavad, saavad kuju vähendatud koopia omanikuks.

Annetusi saab teha MTÜ Sokuturi arveldusarvele nr 10220061135014 SEB Eesti Ühispangas. Raha üle kandes tuleks kindlasti lisada märge ?annetus?: sel juhul saab annetaja üle kantud summalt hiljem tulumaksuosa tagasi. Annetused MTÜle Sokuturi on tulumaksuvabad.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus