Lustivere kinnistu läheb enampakkumisele

Põltsamaa vallavolikogu istungil tehti ettepanek müüa enampakkumise korras mõtteline osa Põltsamaa vallas Lustivere külas asuvast elamust koos selle juurde kuuluva elamumaaga.

Põltsamaa vallavanem Toivo Tõnson lausus, et Põltsamaa vald on püüdnud müüa objekte, mis vallale vajalikud pole. Käesolevalgi aastal on juba mõned objektid ära müüa suudetud. Nii soovis oma eluruumi Põltsamaa vallalt välja osta Lustivere külas Pargi tänav 1 eluruumis number 3 elav üürnik. Vallavanema sõnul näeb Põltsamaa vallas kehtiv kord ette müüa vallale kuuluvad objektid ära enampakkumise korras. Enampakkumisele pandava eluruumi suurus on 26,2 ruutmeetrit ning kinnistu juurde kuuluva elamumaa suuruseks 2705 ruutmeetrit. Enampakkumise korras müüdava kinnistu alghind  on 6000 eurot.

Toivo Tõnsoni sõnul on Põltsamaa vallavolikogu alatise majanduskomisjoni esimees Mati Kivi uurinud Põltsamaa valla territooriumil paiknevate korterite müügihindu ja Lustiveres enampakkumisele pandava korteri hinda võib keskpäraseks pidada.

Müüdavat korterit on kunagi remonditud Kredexi abiga ja ka Põltsamaa vald on selle remontimisse panustanud. Teade enampakkumisele pandava kinnistu müügi kohta avaldatakse ajalehes Vali Uudised ja Põltsamaa valla veebilehel. Põltsamaa vallavolikogu otsustas volitada enampakkumise ettevalmistamisega ja selle läbi viimisega tegelema Põltsamaa vallavalitsust. Samuti volitas Põltsamaa vallavolikogu enampakkumise võitjaga müügilepingut sõlmima Põltsamaa vallavanema Toivo Tõnsoni.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus