Lühiridu

Põltsamaa-Pajusi nelikule esikoht 

Eesti Spordiveteranide Liidu selle aasta bridzhimängu meistrivõistlused paaridele ja nelikutele viidi läbi hubases ja külalislahkes Pajusi kultuurimajas. Kui paaristurniiril (mängis 48 huvilist 12 eri paigast üle vabariigi) ei jõudnud Jõgevamaa neljas paarist ükski esikümnesse (kaksikvõidu said mulgid), siis nelikute turniiril võtsid 10 võistkonna hulgas esikoha Mihkel Viirelaid, Villu Ojassalu, Lembit Kapp ja Jaan Sutt. See oli neil juba neljas saavutatud meistritiitel.

Võistlusi käis vaatamas ka Pajusi vallavanem Reet Alev, kõikide mängijate lemmikuks saanud majaperenaine Aili Soolepp kostitas võistlejaid tasuta maitsva supiga. 

Võistlesid kabehuvilised lapsed

Omal ajal I järgu tasemel malet ja kabet mänginud Villu Ojassalu juhendab Põltsamaa ÜG algklasside ja Esku-Kamari Algkooli male-kaberingi ning korraldab huvilistele regulaarselt võistlusi. Möödunud pühapäeval tõstsid Põltsamaa kultuurikeskuses kabenuppe I-VI klassi õpilased. I-II klassi õpilastest olid paremad Marek Kütt Lustivere ja Jan-Martin Pärn Saduküla koolist, III-IV klassist Maarika Jürgenson Põltsamaalt, Grete Tali Eskust ja Katrin Soo Põltsamaalt. V-VI klassi õpilastest olid osavamad Emili Seemann Eskust, Mikk Kütt Lustiverest ja Birgit Rosenberg Eskust. Kõik lapsed said väärtusliku auhinna. 27. aprillil oodatakse samas vanuses lapsi samasse kohta malet mängima. 

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus