Lühidalt spordist

Spordivõistlused Maarja-Magdaleenas ja Põltsamaal

Maakonna kergejõustikuveteranide lemmikvõistluspaigaks on kujunenud Maarja Põhikooli hästikorrastatud staadion. Sel aastal võisteldakse seal 8. septembril kell 15 kolme- ja viievõistluses. Kaks tundi varem selgitatakse samas maakonna veteransportlaste meistrid petankis.

15. septembril algusega kell 16 peetakse aga Põltsamaa Ühisgümnaasiumi harjutusväljakul kuulitõuket?empioni Endel Eerme kolmandad mälestusvõistlused. Võisteldakse kuulitõukes, kettaheites ja odaviskes.


Perepäev Veneveres

Võisiku Hooldekodu töötajate ja nende pereliikmete perepäeval Veneveres oli sport au sees. Uno Valdmetsa, Kaja ja Taavi Toomi, Eva Vaiksaare, Villu Ojassalu ning Raido Kivikanguri valvsate silmade all ja juhendamisel tegi sporti sadakond last, noorukit ja täiskasvanut ligemale kümnel erineval alal.

Hasartselt lõid kaasa ka asutuse juhtivad töötajad. Toivo Ilves ja Heiki Rosin käisid mitmel korral auhindu vastu võtmas. Naistest said hulgaliselt auhindu õed Maarika ja Merike, meestest aga Mihkel Hiie.

 

Põltsamaal mängiti taas kurni

Põltsamaa linna pargis asuvat kurniväljakut peetakse vabariigi kaunimaks. Eelmise nädala kolmapäeval tõid Põltsamaa mänguhuvilistele külakosti Mulgi- ja Raplamaa kurnimängijad.  Ülekaaluka esikoha saavutas põltsamaalane Vladimir Valejev. Hästi läks ka Raplamaa kurnimängijate eestvedajal Ilmar Vainsalul ja Villu Ojassalul, kes said auhinnalised kohad. Põltsamaa kogus 249, Rapla 200 ja Viljandi 158 punkti.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus