Lühidalt spordist

Karikas Põltsamaa maletajaile

Suure malesõbra, teeneka firmajuhi ja ühiskonnategelase Endel Pajumägi II mälestusturniiril males said veenva võidu Põltsamaa linna maletajad ? gümnasistid Kaili Neverovskaja, Karmo Kiiman, maleveteranid Paul Evard, Villu Ojassalu ning keskmise põlve maletaja Argo Jürgenson.

Teiseks tulnud Pajusi valla esindust edestati 4,5, esimese mälestusturniiri võitjat Kolga-Jaani valda 6 ja Põltsamaa valda 9,5 punktiga.

Tubli neljas koht

Põltsamaal Felixhallis läbi viidud noormeeste U 18 vanuseklassi Eesti meistrivõistlused võrkpallis said Põltsamaa Spordikooli võrkpallurid IV koha.

Alla jäädi Viljandile, Pärnu I ja Rakverele.

Põltsamaa võistkonna tublimad mängijad olid Taavi Nõmmiste, Martin Uusküla ja Henri Kukke.

Maamehed võitsid

Viiendal sõpruskohtumisel saskus Põltsamaa linna ja ümbruskonna valdade vahel said esimese võidu maamehed tulemusega 375:371.

Mullustele meistritele esimene vooruvõit

Maakonna meistrivõistlustel bridzhis paaridele said mullused maakonna meistrid Viirelaid-Kapp IX voorus esimese esikoha. Kõige rohkem esikohti ja auhinnalisi kohti on võistlustabelis Kalle Ojassalul-Jüri Mek?unil ja Jaan Sutil-Villu Ojassalul.

OSKAR PURI

Saalihoki Eesti meistrivõistluste poolfinaalid algasid Tähe võiduga

Spordiklubi Jõgeva Tähe esindusvõistkond võitis tänavuste saalihoki Eesti meistrivõistluste esimeses poolfinaalmängus meeskonda Augur 8:6.

Tähe juhtis juba esimesel seitsmel minuti 4:0. Hiljem õnnestus mitmeid väravaid visata ka Auguri mängijatel ja kokkuvõttes võideti 8:6. Tähe koosseisus viskasid kaks väravat Lauri Hõim ja Heikki Hintikka, kes tunnistati ka mängu parimaks. Palli said väravasse ka Toomas Peterson , Jani Ahonen ja Marko Saksing.

Poolfinaalmängud Tähe esindusmeeskonna ja Auguri vahel kestavad kuni ühe võistkonna kahe võiduni.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus