Lühidalt spordist

Ülo Kaha mälestusvõistlused 20. juulil

Omaaegse Jõgeva maakonna mitmekülgseima kergejõustiklasest üleliidulise maanoorte t?empioni (kolmikhüppes) Ülo Kaha mälestusvõistlused kergejõustikus (100 m, kaugushüpe, kuulitõuge, kettaheide, odavise) peetakse Jõgeva linna uuel staadionil 20. juulil algusega kell 16.

Mälestusvõistluse peakorraldaja Maret Piirak, keda tuntakse ja hinnatakse kõrgelt spordiveteranide sporditöö aktiivse eestvedajana, on kutsunud võistlema tublimaid veterane tervest vabariigist.

Sporditi mõnuga

Põltsamaa valla külade II kokkutulekul oli au sees ka sport. Sporditi deviisi all “Sportlik küla Võisiku küla spordiplatsidel”. Võrkpallilahinguist väljusid kaksikvõiduga Esku küla mängijad, kus silmapaistvalt mängisid isa Väino ja poeg Martin Petrov, jalgpallurina tuntud Meelis Seemann ning Kaspar Miljand. Adavere võistkonnas mängisid hingestatult Karin ja Margus Uusküla, Võisiku võistkonnas Merike Ohno ning Larissa Tamm.

Soome kurnis olid osavamad Andrus Moroz – Margus Isotamm, Uno Allikhein ? Villu Ojassalu ja Janek Karus ? Kaspar Miljand. Kuulitõukes võidutsesid Tiina Siiboja, Merike Ohno ja Eveli Velt ning Villu Ojassalu, Andrus Moroz ja Väino Petrov.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus