Lühidalt spordist

Kõik läks korda!

Mõttesse korraldada Põltsamaa ja Jõgeva piirkonna vaheline maleturniir 25 laual suhtus nii mõnigi maletaja skeptiliselt, kaheldes, kas me ikka saame nii palju võistlejaid kokku. On ju male populaarsus viimastel aastatel vähenenud.

Kõik läks siiski korda. Möödunud pühapäeval olid mõlemad piirkonnad Põltsamaal Rivaali kohvikus täies koosseisus esindatud. Kohtumine kulges huvitavalt ja tasavägiselt ning lõppes Põltsamaa piirkonna võiduga 26,5:23,5.  Võitjate poolel tõid naismängijatest kaks punkti Liida Jakobson ja Kaili Neverovskaja ning noormängijaist Teele Vahtra, Mihkel Saks ja Meelis Haidak, meestest aga Alfred Kalder ja Ain Vahtra. Jõgeva piirkonna mängijatest said kaks punkti  Innar Joost, Hugo Päären, Jaan Kapp ja Väino Siiman. Jõgeva piirkonna maletajad kohale organiseerinud Ants Prii ja Arnold Jakobi ning meeste laual mänginud Malle Oja said võistlusprotokolli 1,5 punkti.

Paremad paarid selgunud

Põltsamaa piirkonna talvekuude saskuturniiridel jõudsid kaasa mänginud 26 paarist kuue parema hulka Hillar Raudla-Aivo Haan Põltsamaalt 331, Ahto Kont-Mart Võsa Lustiverest 326, Ants Juhandi-Janek Samet Põltsamaalt 318, Kalju Kuusik-Ago Vingisaar Kõost 315, Jaan Palts-Margus Haan Pajusist 309 ning Villu Suik-Rein Mikk Rõstlast 306 punktiga.

Ülitasavägine brid?iturniir

Märtsikuu viimane brid?iturniir paaridele oli ülimalt tasavägine. 68 punktiga võitsid esikoha Ants Meerits-Raivo Sikk. Ühe punktiga jäid neist maha Jaan Sutt-Villu Ojassalu, kolme punktiga Ago Lindsaar-Eino Ennist.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus