Lühidalt

Seekord paremate hulka ei jõutud 

Põltsamaa piirkonna bridzhimängijaist on Eino Ennistel-Villu Ojassalul, Lembit Kapil-Mihkel Viirelaiul ja Eduard Rumvoldil-Endel Eprol saavutatud Eesti Spordiveteranide Liidu meistritiitel ning neliku Kapp-Viirelaid- Sutt-Ojassalu arvel on neid tiitleid koguni kolm. Tänavustel meistrivõistlustel, mis peeti Pajusi rahvamajas, ei jõudnud aga kümnest Jõgevamaa osalejast keegi esikuuikusse.

Paaristurniiril pälvisid esikoha valgamaalased Rein Augas-Nikolai Petrov. Nelikute esikoha viisid Tamsallu Urmas Virves-Viktor Jullinen ja Mati Tamm-Tiit Uus. 

Saskus võideti mulke

Neljas Mulgimaa ja Jõgevamaa maavõistlus saskus peeti möödunud laupäeval Kolga-Jaanis. Veel enne otsustavat 6. vooru oli tabeliseis 289:288 mulkide kasuks, kuid siis tõid oma võistkonnale 12 võidupunkti esimeseks tulnud Aimar Peil-Villu Ojassalu. Teist ja kolmandat kohta jagasid Ahto Kont-Mart Võsa ning Kaljo Vaino-Andrei Mekšun, kes on kõik Põltsamaalt.

Seega saavutas Jõgevamaa võidu 347:329.

Nelja maavõistluse järel on seis praegu 2167: 2049 Jõgevamaa kasuks. 

Põltsamaa piirkonna saskuvõistlustest 

Põltsamaa piirkonna talvistel saskuvõistlustel mängiti 16 vooru ja osalejaid oli kokku 68.

Paremad selgusid 12 edukama vooru põhjal. Kuus paremat paari olid Otto ja Kaljo Ojassalu, Aadi Kaldamäe-Raivo Vares, Ants Juhandi-Madis Kill, Kaljo Kuusik-Ago Vingissaar, Ahto Kont-Mart Võsa, Aare Teder-Villu Ojassalu. Punkte koguti vastavalt 783, 765, 757, 756, 752 ja 747.

OSKAR PURI

i

Malelapsed käisid taas oma võimeid proovimas

i
Seitsmendal Venevere maleturniiril lõi kolmes vanuserühmas kaasa kokku 68 noormängijat.

Kuni 18-aastaste hulgas sai II koha Ants Marten Prii, kogudes 6,5 punkti 7-st. Kuni 14-aastastest oli meie parim 5. koha saavutanud Harri Koll (5 punkti 7-st). Mikk Raudsepp oli 7. (4,5 p), Holger Saarik 11. (4 p), Janar Riiman 14. (4 p). Riho Kööp ja Karl Krumm kogusid 3,5 ja 3 punkti.
i

ANTS PPRII, Jõgeva Gümnaasiumi maleringi juhendaja

Juhib meister 

Enn Rüütsalu memoriaalturniiri IV etapil oli osalejaid 19, neist vaid kolm väljastpoolt Tallinna.

Kaksikvõit läkski pealinna: esimene Villem Lüüs ja teine Kaari Vainonen, punkte vastavalt 14 ja 13. 12 punkti kogusid meie Uno Plakk ja Vello Velbaum.

Neljanda etapi järel on jätkuvalt liider Kaari Vainonen M. Haljase ja R. Karjuse ees, punkte vastavalt 48, 43 ja 43. 

SULEV LUHT

blog comments powered by Disqus