Lühidalt

Esimest korda külaseltside vahel 

Villu Ojassalu eestvedamisel ja Pajusi valla sädeinimese Aili Soolepa kaasabil viidi möödunud pühapäeval Pajusi rahvamajas esmakordselt läbi Põltsamaa piirkonna külaseltside vahelised võistlused males, kabes ja mälumängus.

Males jagasid I-II kohta Olavi Strandberg Adavere Mõisaseltsist ja Enno Paatsi Võisiku külaseltsist Ewa.

Kabes võtsid kaksikvõidu Otto ja Villu Ojassalu Ewast, mälumängus olid nutikamad Pajusi külaseltsi liikmed Aita ja Aarne Kurg, Jüri Siirmäe ja Mait Soolepp.

Võitjad said kaela medalid.

24. aprillil algusega kell 11 peetakse samasugused võistlused külaseltsi Ewa majas ja siis kohtuvad maakonna külaseltsid. 

Spordiveteranid Põltsamaa Ametikoolis 

Eesti Spordiveteranide Liidu juhid ning maakondade spordiveteranide klubide ja seltside eestvedajad pidasid möödunud reedel ja laupäeval Põltsamaa Ametikoolis seminar-õppepäevi. Ettevõtmist korraldati teist aastat järjest.

Huviga kuulati EOK presidendi Mart Siimanni, Tallinna Ülikooli dotsendi Kaarel Zilmeri, spordiühingu Jõud  kauaaegse juhi Ants Saare ning ESVL esimehe Elmar Truu sisukaid loenguid.

Villu Ojassalu ja Uno Valdmets jagasid informatsiooni  ESVL 44. suvemängude läbiviimisest 16. ja 17. juulil Jõgeval. Võisteldi mälumängus, korvpalli täpsusvisetes ja nooleviskamises.  

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus