Lühidalt

Jõgeva jalgpallurid Valgas edukad 

Möödunud laupäeval toimus Valga kunstmuruväljakul  FC Warrior kevadturniir, millel Jõgeva SK Noorus-96 saavutas teise koha.

Turniiril osalesid seitse Eesti III liiga meeskonda ja üks meeskond Lätist (FC Smiltene). Meeskonnad olid jaotatud kahte alagruppi. Jõgeva SK Noorus-96 vastasteks esimeses alagrupis olid FC Rantipol, Valga JK Warrior ja FC Otepää. Kahe esimesega mängiti 0:0 viiki ja viimast võideti 1:0 (värava lõi Mairo Tikerberi) ning kindlustati endale esikoht oma alagrupis.

Poolfinaalis võideti FC Tartut 3:0 (ühe värava lõi Jaanus Allas, kaks Mario Tikerberi), finaalis pidid aga meie mehed vastu võtma 1:2 kaotuse (Jõgeva värava lõi Karli Kütt). Turniiri parima väravavahi auhinna sai Jõgeva väravavaht Rauno Pristavka.

IGOR ORLOV    

Bridzhis seis pingeline 

Maakonna meistrivõistlustel bridzhis paaridele on 11 voorust mängitud 8. Niipalju voore läheb arvesse ka võistkondliku paremusjärjestuse selgitamisel.

Seitsme parema vooruga on liidrid Arnold Kivik-Hillar Sibul, kellel on miinuspunkte 29. 

29,5 punktiga järgnevad Lembit Kapp – Ants Barot ning Jaan Sutt-Villu Ojassalu. 31 miinuspunkti on Oleg Sirotinil-Ülis Riisalul  ning 31,5 on mullustel meistritel Kalle Ojassalul-Jüri Mekšunil.

Medalikonkurentsis on ka kuus vooru kaasa mänginud ja neist kaks viimast võitnud Toivo Vähi-Hillar Ruus. 

Liidrid endised 

Põltsamaa piirkonna selletalvistel sasku meistrivõistlustel on pärast 11 mängitud vooru endiselt liidrid Otto ja Kalju Ojassalu ning võhmalased Aadi Kaldamäe-Raivo Vares vastavalt 649 ja 641 punktiga. 

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus