Lühidalt

Jõgeva linna suusasprindi seeriavõistlus on lõppenud

Jõgeva linna suusasprindivõistlus algas jaanuaris ja lõppes märtsis. Suusaetapid toimusid Jõgeva staadioni haljasalal 630 meetrisel ringil. Sellel aastal ilmaolude tõttu suusaetappe ära ei jäetud. Kõige külmem ilm oli -19 kraadi ja soojem +1. Kokku osales 41 suusatajat, neist kõikidel suusaetappidel 14.  

Võitjateks nelja etapi kokkuvõttes tulid Janmar Reiljan, Getter Kiissel, Renee Gerassimov, Maris Kallo, Janno Auksmaa, Kaidi Saar, Kristo Kreek, Annabel Kallis, Kertu Saar, Kaido Saar, Kai Saar ja Taivo Rebane.

Lisaks eelnimetatutele said üksikutel etappidel võidurõõmu tunda Kärtyn Kaljusalu, Ehtel Valk, Stella-Ingrid Liinamäe, Tanel Poltrago ja Rasmus Kiipus.

Jõgeva linna järgmised seeriavõistlused on jalgrattasõidus (26. aprill ja 3. mai)  ning jooksus Piiri Pargis (10., 17. ja 24. mail). Seeriavõistluse protokoll  www.sarkasport.ee

AIMUR SÄÄRITS, seeriavõistluse korraldaja

i

Võit Tartu meistrile 

E. Rüütsalu memoriaalturniiri II etapil oli 22 osalejat. Tartlased said esmakordselt pealinlaste ees kaksikvõidu.

Need olid Algo Laidvee ja Arvo Koppel. 

Teise etapi järel on ees Villem Lüüs, Kaari Vainonen ja Maldon Haljas, punkte vastavalt 25, 24 ja 22.

Osalejaid on olnud kokku 27. 

SULEV LUHT

Tasavägiseim bridžiturniir 

Vabariigi 93. aastapäeval Põltsamaal peetud bridžiturniir paaridele oli viimaste aastate tasavägiseim.

120 punktiga võitsid esikoha Oleg Sirotin-Ülis Riisalu Jõgevalt. 115 punkti kogusid Jaan Sutt-Villu Ojassalu, 112 punkti Lembit Kapp-Raivo Sikk.

Neli paari said kirja 111 punkti. 

Võisiku Särg 

Võisiku külaseltsi Ewa poolt kohalikul tiigil korraldatud kalapüügivõistlusel oli 23 osalejat. Kõige rohkem kalu meelitasid jääaukudest välja Uno Allikhein, abielupaar Sirje ja Ants Limberg ning Aare Kangur. 

Võitis Uuskülade sõpruskond 

Põltsamaa piirkonna selle aasta esimesel perede ja sõpruskondade võrkpalliturniiril mängis teistest paremini Uuskülade sõpruskond (pereema Karin, pereisa Margus, pojad Martin ja Marko, Otto Pedosk ja Anti Hohensee). 

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus