Lühidalt

Maakonnas juhib Jõgeva linn

Möödunud nädalavahetusel jätkusid maakonna meistrivõistlused jäähokis, kus esmakordselt teeb kaasa viis meeskonda. Peeti kaks kohtumist. Esimeses võitis Jõgeva valla meeskond kindlalt Jõgeva noortekoondise 12:1.

Teises kohtus noortekoondis Jõgeva linna meeskonnaga ja avaldas südi vastupanu. Lõpuks sai linn 9:4 võidu ja juhib meistrivõistlusi jätkuvalt kaotuseta.

Paremusjärjestus on hetkel selline: 1. Jõgeva linn 6 punkti (3 mängust), 2. Jõgeva vald 4 (3), 3. Põltsamaa linn 0 (2), 4. Jõgeva noortemeeskond 0 (2). Äksi/Tabivere meeskond pole veel mänge pidanud.

IMRE ERIMAA

i

Talimängud tulekul 

29. jaanuaril toimuvad Põltsamaa jõe XXIX talimängud.

Suusatama ja uisutama tulevad kõik vanuserühmad 8-aastastest kuni vanaemade-vanaisadeni välja.

Veel proovitakse võimeid males, kabes, lauatennises, koroonas, korvpallis kolm kolme vastu, jääpallis, tippjuhtide mitmevõistluses, saskus, mälumängus ja sõiduautode lumerajasõidus. 

Peeti uusaasta võrkpalliturniir 

Põltsamaa uusaasta võrkpalliturniiril oli naiste finaalmängus Tartumaa Tähtvere valla naiskond kindlalt parem Põltsamaa sõpruslinna Skrunda naiskonnast.

Meeste finaalkohtumises Eesti Maaülikooli ja Põltsamaa esindusmeeskonna vahel oli mäng väga pingeline ja tasavägine. Kolmas, otsustav geim lõppes 24:22 tudengite kasuks. 

Avakohtumised bridzhis ja saskus 

Põltsamaa selle aasta avaturniiril bridzhis paaridele võtsid kolmikvõidu kohalikud mängijad.

Jaan Sutt-Villu Ojassalu kogusid 88, Ago Lindsaar-Are Põldaru 82 ja Mihkel Viirelaid-Lembit Kapp 80 punkti.

Jõgeva paaridest olid Enn ja Ants Päll neljandad.

Saskuvõistlustel osales 20 paari. Parimad olid Peil-Suik 72 punktiga.  

OSKAR PURI

i

Noorkabetajad alustasid seeriavõistlusega

i
Jõgeva Kabeklubi alustas seeriavõistlusega noorkabetajaile. Esimesel osavõistlusel oli 11 osalejat, kes mängisid ringsüsteemis.

Täiseduga tuli võitjaks tartlanna Kärol Vinn, kes alistas ka endast viis aastat noorema, noorte MM-il mänginud Palamuse Gümnaasiumi õpilase Jakko Koorti. Järgmised esikuuiku kohad läksid jõgevlastele: Rando Koll kogus 15, Mihkel Kalling ja Triin Valdmaa võrdselt 12 ning Egon Vaiknemets 10 punkti. Järgmine osavõistlus on 30. aprillil.

i

UNO PLAKK

blog comments powered by Disqus