Lühidalt

Laupäeval oodatud ka noorkabetajad 

Jõgeva Kabeklubi 2010. aasta seeriaturniiri eelviimasel etapil oli võidukas tartlane Algo Laidvee 16 punktiga. Järgnesid Kaljo Siimer 15 ning üldarvestuse liidrid Enno Eerma ja Uno Plakk 14 punktiga. Esikuuikukohad hõivasid võrdselt kaheksa punkti kogunud Kaarel Ots ja Kalle Lokk.

Kokkuvõttes on endiselt liidrikohal Eerma 124 punktiga, Plakk kaotab talle kolme punktiga. Võitja selgub siiski viimasel etapil, sest Plaki võimalus oma halvimat tulemust parandada on kolme punkti võrra konkurendist suurem. Esiduole järgnevad Kaljo Siimer 106, Kaarel Ots 89, Mihkel-Kalju Tammeveski 84 ja Kalle Lokk 78 punktiga.

Laupäeval, 13. novembril kell 10 toimub spordihoones Virtus Jõgeva Majandusühistu 35. turniir 64-r. kabes. Esmakordselt toimub eraldi turniir täiskasvanuile ja noortele (1991. a. ja hiljem sünd.). Loodame, et turniir pälvib tähelepanu kõigi Jõgevamaal kabega tegelevate noorte hulgas.

ÜLAR POOM

i

Kabeuudiseid  

Kuues ORTHEZ kabeturniir  oli väga pingeline, kaksikvõidu said Järvamaa kabeklubi esinumbrid Ain Rool ja Andrus Tull 13 punktiga.

Eesti võistkondlikel meistrivõistlustel 64-r kabes  parim Järvamaa nelik, kes kogus  kuue mänguga 36 punkti. Järgnesid Tartu ja Hiiumaa. Meie nelik kogus 20 punkti.

SULEV LUHT

blog comments powered by Disqus