Lühidalt

Mängiti rannavõrkpalli

Põltsamaal selgitati välja maakonna tublimad rannavõrkpallurid.  Naistest jõudsid medalikohtadele Merlin Paas Mustveest ja Renna Pärlin Tormast, naisveteranidest Kaja Toom Põltsamaalt ja Airi Riiman Jõgeva vallast ning Piret Nukka-Riina Lüütsepp Tormast.

Meestest olid paremad Alar Paas-Endel Jänes Lustiverest, Andres Krass-Marek Tedremaa  Põltsamaalt ning Jaanis-Jaan Park-Alger Allev Jõgevalt.

Jalgpalliveteranid võtsid mõõtu mitmel alal

Vabariigi taasiseseisvuspäeval võistlesid Lustiveres Põltsamaa ja Võhma piirkonna jalgpalliveteranid. Kuulitõukes  ja odaviskes oli parim võistluste algataja ja läbiviija Villu Ojassalu võhmalase Viljo Prantsuse ja suurejaanilase Toomas Aavasalu ees. Võrkpallis võitsid Võhma piirkonna mängijad esimese geimi 21:17, teise geimi kaotasid aga 13:21.

Jalgpallis võeti sel aastal mõõtu juba kolmandat korda. Seekord võitis Võhma 2:1. Põltsamaa võistlejad lõid aga täpsemalt penalteid ja võitsid 9:5.

Jalgpalliuudiseid

Põltsamaa piirkonna meistrivõistlustel kohtusid seni kaotuseta Põltsamaa linna Sport ja Põltsamaa valla Tervis. 2:1 võit kuulus linna jalgpalluritele, kusjuures mõlemad väravad lõi Henri Kukke.

Eskus mängisid 0:0  B-klassi tütarlapsed Põlva Lootosest ja Põltsamaa Tervisest, 20 väravat löödi aga kohtumises Felixi ja Jõgeva Nooruse vahel. Mängu võitis 11:9 Felix.

Maakonna meistrivõistlustel  võitis Põltsamaa Sport Jõgeva Noorus 96 seisuga 4:3.