Lühidalt

Peeti spordiveteranide suvemänge

Eesti spordiveteranide suvemängudel on alati olnud põhialaks kergejõustik. 43. suvemängudelt Kohilast tõid maakonna spordiveteranid Jõgevamaale 11 auhinnalist kohta. Parim oli kergejõustikus Silvi-Mai Eerma Jõgevalt, võites esikoha 60 m jooksus, hoota kaugushüppes, kuulitõukes ja odaviskes ning teise koha kettaheites vanusegrupis 70-74.

Kuulitõukes ja kettaheites sai kolmanda koha Maret Piirak vanusegrupis 65-69 aastat, teise koha Anne Jaani 800 m jooksus vanusegrupis 45-49 aastat, kolmanda koha Hille Kirpu odaviskes vanusegrupis 50-54 ja teise koha  60 m jooksus ja hoota kaugushüppes Villu Ojassalu vanusegrupis 75-79 aastat.

Järgmised, 44. spordiveteranide suvemängud peetakse aasta pärast Jõgeval.

Külapäeval on aukohal sport

Laupäeval, 24. juulil toimuval VII Võisiku külapäeval on traditsiooniliselt aukohal sport. Mängitakse võrk- ja jalgpalli, tõugatakse kuuli. Poisid lasevad õhupüssist märki, tüdrukud ja naised viskavad nooli., peetakse ka mälumäng.

OSKAR PURI

Memoriaalturniiri etapil selgusid parimad

Enn Rüütsalu memoriaalturniiri VII etapil oli 19 osalejat. Esmakordse etapivõidu sai tallinlanna Kaari Vainonen, kogudes 15 punkti 18-st (6 võitu ja 3 viiki).

Järgnesid Uno Plakk ja Orme Kaul, punkte 14 ja 12. Plusspoolele jäi kaheksa mängijat.

VII etapi järel juhib turniiri K. Vainonen 75 punktiga, esikuuikusse kuuluvad veel V. Velbaum, T. Tulva, O. Kaul ja A. Koppel, punkte vastavalt 73, 72, 70, 66 ja 66.