Lühidalt

Liidripositsioonil

Eesti jalgpalli meistrivõistlusi on edukalt alustanud Põltsamaa spordikooli D2 (9-11aastased) jalgpallipoisid, olles peale esimese ringi mänge teises alagrupis liidrid.

Sama võib öelda Põltsamaa Tervise B klassi tütarlaste kohta, kes viimastes kohtumistes võitsid üleriigilistes heitlustes 1:0 pealinna Lasnamäe ja Palamuse valla eakaaslasi. Värava lööjaiks olid Merlin Tamm ja Geithy Ott. 

Huvitavad bridžiturniirid

Põltsamaal mängitakse bridži ka suvekuudel. Viimased paariturniirid on olnud huvitavad just seetõttu, et võitjaiks on tulnud erinevad paarid (Kalle Ojassalu – Ülis Riisalu; Mihkel Viirelaid – Lembit Kapp; Einari Rumvolt – Endel Epro). Sellel kuul peetakse kauaaegse Jõgeva bridžimängu eestvedaja Otto Suitsu teine mälestusturniir. 

Kaheksa auhinnalist kohta

Eesti Spordiveteranide Liidu käesoleva aasta kergejõustiku meistrivõistlustelt Koselt toodi Jõgevamaale kaheksa auhinnalist kohta. Silvi-Mai Eerma oli vanuserühmas 70-74 esimene kuulitõukes ja  teine kettaheites. Maret Piirak vanuserühmas 65-69 teine kuulitõukes ja kettaheites. Villu Ojassalu vanuserühmas 75-79 esimene 100 meetri jooksus ja kolmas kuulitõukes ning Uno Valdmets vanuserühmas 55-59 kolmas kuulitõukes.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus