Lühidalt

Rakvere kaksikvõit

Enn Rüütsalu mälestusturniiri 5. etapil oli osalejaid 20, neist kaks naist. K. Vainonen oli neljas ja meie kabeklubi liige M. Azojan seitsmes, punkte vastavalt 11 ja 10.

Meeste arvestuses läks kaksikvõit Rakverre.

Paremad olid võrdselt 14 punktiga M. Haljas ja O. Kaul.

Viienda etapi järel on esiviisik järgmine: M. Haljas 60, K. Selli 54, T. Tulva 53, K. Vainonen 51 ja V. Velbaum 50 punkti.

SULEV LUHT

Võrkpallis edukalt

Kohilas peetud Kalev Miniliiga võrkpalliturniiril said esikoha Põltsamaa Ühisgümnaasiumi 4.-6. klassi tüdrukud Maia Pruuli, Triinu Arula, Katriin Susi, Helis Ojala, Britta Pähkel ja Kätlyn Kolkakov. Neid treenib Eva Valksaar.

U-16 noormeeste meistrivõistlustel Põltsamaal teenisid Põltsamaa Spordikooli võrkpallurid hõbemedali.

Esikoha viisid Saaremaale sealse spordikooli kasvandikud.

<p class=”MsoNormal” style=”MARGIN: 0cm 0cm 0pt” align=”justify”>Tublim oli Silvi-Mai Eerma

Kalju Terase mälestusvõistlustel kergejõustikus oli naistest parim Silvi-Mai Eerma, kes tõukas kuuli 10.33, heitis ketast 23.65 ja viskas oda 25.01. Veelgi parema tulemuse  — 26.85 — saavutas ta kettaheites möödunud reedel Maarja-Magdaleenas peetud võistlustel.

Tartust toodi esikoht

Ülikoolilinnas on aastaid korraldatud petangivõistlusi „Tartu vaim”, millel on osalenud ka põltsamaalased.

Möödunud laupäeval toimunud jõuproovil tõid esikoha Põltsamaale Vaige Ant ja Arvo Orgusaar. Maire Lepp ning Vladimir Valejev jagasid II-III kohta.

35 aastat kurnimängu

Põltsamaal valmis teeneka spordimehe ja ühiskonnategelase Richard Saviaugu eestvedamisel kurniväljak juba 35 aasta eest. On olnud aegu, mil kurni mängiti igal õhtul ja jõuti oma oskustega vabariigi paremikku.

Laupäeval, 29. mail peetakse mälestusturniiriga meeles lahkunud mängukaaslasi.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus