Lühidalt

SK Pedja kodus ei kaotanud 

Lõuna-Eesti Hokiliigas mängis SK Pedja esindusmeeskond  jaanuaris ja veebruaris kodujääl pea sajaprotsendilise eduga. Kuuest mängust võideti viis, ainult Viljandiga lepiti viiki – 3:3. Viimases kohtumises alistati kodus Tartu Veskioru Pullid 6:4.

Jõgeva meeskond on liigas pidanud nüüd üheksa mängu, millest on võidetud viis, viigistatud kaks ja kaotatud kaks. Lisaks on arvestatud tabelisse erinevatel põhjustel kaks loobumiskaotust.

Hetkel on SK Pedja tabelis 12 punktiga kolmandal kohal, kuid tabel on, nagu Tartu liiga asjaajamisele kohane, äärmiselt ebaülevaatlik. Täpselt pole selged ka järgmiste mängude toimumisajad. Loodetavasti ei lükata jõgevalaste viimaseid mänge eelmise aasta eeskujul aprilli lõppu.  

IMRE ERIMAA

iii

Virtuses tulevad noorte meistrivõistlused males

8.-11. aprillini peetakse Jõgeval Virtuses Eesti kuni 14-aastaste noormeeste ja neidude meistrivõistlused males.

Võistlema on oodata umbes 40 mängijat, nende hulgas Eesti tulevikulootust Ottomar Ladvat, kes tänavu on võitnud juba kuni 16-aastaste ja 18-aastaste meistritiitli. Korraldajaks on SK Vaimastvere ILLI.

8. aprillil mängitakse esimene voor, 9. aprillil kella 10st teine ja kolmas voor ning 10. aprillil kell 10 neljas ja kell 15 viies voor. Kuues voor algab 11. aprillil kell 9 hommikul ja seitsmes voor kell 14. Meistrivõistlused lõpetatakse 11. aprillil kell 18.

ANTS PRII

Väga tubli II koht 

Põltsamaa spordikooli noorvõrkpallurid  tõid U-16 vanuseklassi Eesti Võrkpalliliidu karikavõistluste finaalturniirilt, kus osales kaheksa vabariigi tugevamat võistkonda, ära fantastilise II koha. Võitjaks tuli Võru.

Põltsamaa noormehi treenib Toivo Uusna. 

Võit Viljo Emajõe sõpruskonnale 

 

Liidrikohal Ahto Kont 

Neli-viis tosinat Põltsamaa piirkonna meest peab lugu saskumängust. Selle talve turniiridel on kõige edukam olnud elude päästjana tuntuks saanud Ahto Kont koos Mart Võsaga,

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus