Lühidalt

Algas 10. hooaeg 

Põltsamaa piirkonna perede ja sõpruskondade võrkpalliturniiridel algas 10. hooaeg. Seni taolistel turniiridel kõige enam võite saanud Juss Maureri sõpruskond oli võidukas ka selle aasta avaturniiril 3. jaanuaril Felixhallis. Võitu aitasid pereisal sepistada  poeg Märt abikaasa Marikaga, Kristi Mänd, Ardo Rosin ja Anti Kivimets.

Teise ja kolmanda koha hõivasid Kalle Talumetsa ja Viljo Emajõe sõpruskonnad Põltsamaalt. 

Spordiveteranid olid võidukad

 Spordiveteranid Juss Maurer, Viljo Emajõe, Viljar Päivil, Heiki Kikkas, Bruno Lippur ja Villu Ojassalu võitsid saalijalgpallis 12:8  Põltsamaa Tervise tütarlastevõistkonda koosseisus  Riin Emajõe, Johanna Kikkas, Silja Goroško, Eva Nõmme, Anett Vaher, Carolin Taling ja Triin Vridolin. 

OSKAR PURI 

Enn Rüütsalu mälestusturniirist 

Kabe mälestusturniiri viimase, 12. etapi võitis esmakordselt naine, mitmekordne Eesti meister Kaari Vainonen Tallinnast.  Järgnesid M. Haljas Rakverest ja meie Uno Plakk.

Üldvõitjaks tuli 101 punktiga Uno Plakk.

Arvestust peeti ka võitude kohta aasta jooksul, ka siin tuli parimaks Plakk, kes saavutas 50 võitu 108 võimalikust.

Üldarvestuses olid teine ja kolmas M. Haljas ja O. Kaul, punkte vastavalt 101 ja 96. 

Peeti 40. uusaastaturniir

Kurista 40. uusaastaturniiril kabes oli 10 osalejat. Oma seitsmenda turniirivõidu sai Uno Plakk, kes  üheksa mänguga 14 punkti kogus. Järgnesid ja jäid plusspoolele Arvo Koppel Tallinnast ning meie mehed Enno Eerma ja Lembit Maidla, punkte vastavalt 13, 11 ja 10.

Kurista parim oli juba 6. korda Heldur Laumets.

Enim kordi on turniiridel parim olnud Edo Jaanuska  — 11. Kuuel korral on parim olnud Algo Laidvee, järgnevad kahe korraga  Vello Luht ja Maido Pajo.

Ühel turniiril on võitjaks tulnud L. Maidla, K. Ots, J. Džilna, U. Visk ja S. Luht, kes on alati kohal olnud kas võistlejana või mängu läbiviijana.

Et tõsta sellise pikaajalise traditsiooniga turniiri mainet, plaanime korraldada ainult võitjate turniiri.

Sponsorluse eest tänavad kabetajad Kurista külaseltsi Coristel perenaist Iia Lippurit, kes seisab hea auhindade, ruumi ja kohvilaua eest.

Aitäh kõigile abilistele läbi aegade! 

SULEV LUHT

blog comments powered by Disqus