Lühidalt

Mullused teised esimesteks 

Tänavustel maakonna meistrivõistlustel bridzhis paaridele osales kuus paari Jõgeva ja sama palju Põltsamaa piirkonnast.

Mängiti kuus vooru, paremus selgitati nelja parema vooru põhjal. Võitjaks tuli mullu teiseks jäänud paar — Jaan Sutt Pajusist ja Villu Ojassalu Põltsamaalt. Teise koha saavutasid Arnold Kivik ja Hillar Sibul Jõgevalt, kolmanda Lembit Kapp Aidust ja Mihkel Viirelaid Põltsamaalt.

Pingelised võrkpallikohtumised

Põltsamaa perede ja sõpruskondade vahelised võrkpallivõistlused, mis peeti eelmisel pühapäeval kuue võistkonna vahel Felixhallis, olid väga pingelised.

15 kohtumisest 8 lõppes 1:1 viigiga.

Esikoha Talumetsade sõpruskonna ja Lustivere külaseltsi ees võtsid Võisiku küla Kuuri talu võrkpallurid: peretütar Maarja, perepoeg Märt ning Kristi Mänd, Ardo Rosin, Anti Kivimets ja Fred Pernik.

Suur huvi kabemängu vastu

Lustivere koolis on juba aastaid selgitatud välja kooli paremad kabe- ja malemängijad. Eriti agaralt mängitakse kabet ja seda juba I klassist alates.

Kohalikus rahvamajas käivad lapsed kolmel korral nädalas õhtuti nii malet ja kabet kui piljardit ja koroonat mängimas.

Eelmisel nädalal oli nii koolis kui rahvamajas külas Villu Ojassalu, kes rääkis spordiga tegelemise tähtsusest igapäevaelus ja andis kabes ja males simultaani.

Pingsalt valmistutakse maakonna noorte meistrivõistlusteks, mis peetakse ruudulistel laudadel 27. novembril Põltsamaa Ühisgümnaasiumis.

OSKAR PURI

Kabeuudiseid

Enn Rüütsalu memoriaalturniiri XI etapil oli kaks tosinat mängijat, neist ainus naine Kaari Vainonen, kes saavutas seekord 8. koha.

Võitis Enno Eerma Tartust 14 punktiga (viis võitu ja neli viiki).

M. Haljas, U. Plakk, Arvo Koppel Tallinnast ja A. Laidvee said kirja 12 punkti.

Meie kabeklubi liikmed K. Lokk ja U. Paluoja olid üheksa punktiga teises kümnes.

Eesti võistkondlikul MV-l 100-ruudulises kabes oli kohal kuus esindust. Võitis Järvamaa nelik kaheksa punktiga (kolm võitu, kaks viiki).

Järgnevalt mängime kabet 5. detsembril Palamusel.

SULEV LUHT

blog comments powered by Disqus