Lühidalt

Laura Suure teine Eesti meistri tiitel

Pirita metsapargis toimusid Eesti meistrivõistlused 6-etapilises võistkondlikus teatejooksus EKIDEN, millega läbiti kokku maratondistants 42 km ja 195 m. Naiskondadest võitis uue Eesti tipptulemusega 2 tundi, 43 minutit ja 17 sekundit Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi, mille koosseisus võistles Jõgeva alevikust pärit Laura Suur. Temale on see juba teine tänavune Eesti meistri tiitel. Mäletatavasti võitis ta SEB Tallinna Sügisjooksu raames toimunud Eesti naisjuunioride meistrivõistlused poolmaratonis. Tähendusrikka kokkusattumusena osales Lauraga samas võistkonnas eelmise aastakümne Eesti orienteerumise suveräänne valitseja Külli Pirksaar-Kaljus, kes hiljem pikamaajooksuga tegelema hakkas.

TOOMAS PUSS

iii

Liider ikka Uno Plakk 

Enn Rüütsalu kabememoriaali 10. etapil oli 20 osalejat.

Võitis Tallinna mees Konstantin Selli Rakverest pärit võistleja Maldon Haljase ees, punkte vastavalt 15 ja 14.

Plusspoolele jäi veel kaheksa mängijat, nende hulgas parima naisena Kaari Vainonen.

Suveräänselt on liider meie meister Uno Plakk 100 punktiga. Järgnevad M. Haljas, A. Koppel ning O. Kaul, punkte 94, 93 ja 89.

Meie mängime Jõgeval taas 7. ja 8. novembril.

SULEV LUHT

Jalgpallitüdrukutel läks hästi

Põltsamaa linna ja valla 18 B-klassi jalgpallitüdrukut, keda treenib Väino Treiman, said tänavustel Eesti meistrivõistlustel II koha. Kolm tüdrukut — Riin Emajõe, Grete-Lilijane Küppas ja Silja Goroshko — kuulusid omaealiste koondvõistkonda ning tegid kaitsjatena kaasa mitmetel rahvusvahelistel kohtumistel.

Hea mäng tõi kutse koondvõistkonnas kaasa teha veel Sirli Saarele, Anett Vaherile ja Eva Nõmmele.

Otepääl peeti sügise viimane petangiturniir

Petangiturniiril kolmikutele sai Põltsamaa kolmik Vaige Ant, Jüri Pärna ja Arvo Orgusaar kaheksa võistkonna hulgas Võru I võistkonna järel ja Otepää võistkonna ees II koha nagu mullugi.

Võitsid Ojassalu ja Mekshun

Maakonna meistrivõistlustel bridzhis paaridele said III voorus supervõidu põltsamaalased Kalle Ojassalu ja Jüri Mekshun, edestades teiseks tulnud Ennistit ja Lindsaart 20 ja kolmandaks jäänud Jägerit ja Pärsimit 21 punktiga.

Kabesimultaan Võisiku Hooldekodus

Villu Ojassalu on oodatud külaline oma koduküla Võisiku male- ja kabehuvilistele. Eriti ootavad teda aga Võisiku Hooldekodu elanikud. Esmaspäeva õhtul andis ta hooldekodus juba 10. korda male-kabesimultaani. Võidu sai kabes Jüri Taimur ja  kaks viiki Anne Ninn.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus