Lühidalt

Türilt saadi kaheksa medalit 

Eesti Spordiveteranide Liidu 42. suvemängudel said Jõgevamaa spordiveteranid kaheksa auhinnalist kohta.  Silvi-Mai Eerma oli esimene 60 meetri jooksus (10, 6), kuulitõukes (10.66) ja odaviskes (23.81).

Villu Ojassalu oli teine 60 meetri jooksus ja kolmas kettaheites, Ülo Kuusk oli kolmas kuulitõukes ja kettaheites, Anne Jaani kolmas 100 m jooksus. 

Suur spordipäev Lustiveres 

Teatavasti tähistatakse sel aastal Eesti kergejõustiku ja jalgpalli 100. sünnipäeva. Nende spordialadega on edukalt tegeldud ja neid harrastatakse praegugi ka Lustiveres. Kohaliku kooli õpilased võitsid 42 aasta eest  maakoolide vabariiklikud kehalised katsed. Hästi on esinetud ka jalg- ja võrkpallis, lauatennises, males, kabes. Ka majandi sportlased on paljudel aladel silma paistnud.

Pühapäeval, 26. juulil peetakse Lustiveres endiste aegade meenutuseks suur spordipäev.  

Mälestati Martin Villemsit 

Jõgeva Maakonna Spordiveteranide klubi juhatus on pidanud auasjaks korraldada manalateele läinud endiste teenekate spordiveteranide mälestusvõistlusi.

Martin Villemsi I mälestusturniiril saskus olid kolm tublimat paari Roos-Kuusik Kõost, Juhandi-Kill ja Ojamaa-Anvelt Põltsamaalt. 

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus