Lühidalt

Jõgevamaa meistrivõistlused korvpallis võitis Torma meeskond

iii

Jõgevamaa meistrivõistlustest korvpallis võttis osa kuus meeskonda: Torma, Jõgeva ÜG/STESAMEX, Jõgeva linn, Põltsamaa, Saare ja Pala. Põhiturniiri võitjaks tuli Torma meeskond, kes võitis kõik mängud. Pronksmedalitele mängisid Jõgeva linna ja Põltsamaa võistkonnad, kust võitjana väljus Jõgeva meeskond tulemusega 77:69. Finaalis kohtusid Torma ja Jõgeva ÜG/STESAMEX. Selle mängu võitis kindlalt Torma tulemusega 82:53.

Torma meeskonnas mängisid Jaanus Annok, Aigar Annok, Märt Tralla, Raido Oras, Rain Künnapuu, Ergo Paas, Veiko Kõre, Margus Zavatski, Sven Kukemelk, Tanel Neimann ja Krister Raudsepp.

ANDRES ANNOK, peakohtunik

iii

Turniirivõit Bruno Lippuri sõpruskonnale 

Aprillikuisel Põltsamaa piirkonna perede ja sõpruskondade võrkpalliturniiril sai pingelistes kohtumistes esikoha lustiverelase Bruno Lippuri  sõpruskond (Raina Kaus, Priit Piirak, Herki Paas, Priit Pall). Taas oli teine Arvi Kesküla sõpruskond  ja kolmas Vitali Goroshko sõpruskond.

17. mail mängitakse juba välisväljakutel, siis Põltsamaal.

Võistlema sõideti jalgratastel

Põltsamaa ÜG 5. klasside kabehuvilised ja nende juhendaja Villu Ojassalu sõitsid Esku-Kamari Algkooli kabesõpradele külla jalgratastel.

Kokku oli võistlejaid 18, Põltsamaa lapsed võitsid 18:12.

Võõrustajaist olid nupukamad Anti Arumäe, Kalli Vinnal, Jane Johanson ja Artur Pensa, külalistest Maarika Jürgenson, Keidi Kolts, Katrin Soo ja Andra Sõmera.

Tagasiteel korjasid noored kabetajad metsast sinililli.

Perekond Emajõele neli auhinnalist kohta

Populaarsel Põltsamaa sildade kevadjooksul võidutses perekond Emajõe.  Meestest võtsid kaksikvõidu Viljo ja tema poeg Taavi, naistest oli esimene Liis ja kolmas Triin Emajõe.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus