Lühidalt

Torma Sport jätkab täiseduga

Möödunud reedel Torma spordihoones peetud Eesti meistrivõistluste teise liiga kohtumises alistas SK Torma Sport korvpallimeeskond 92:80 TÜ/Rock III meeskonna. Tormalastest viskas Johannes Välb parimana 24 punkti. Jaanus Annok lisas 16, Märt Tralla 12, Brett Nõmm 11 ning Roland Olesk ja Fredi Parker võrdselt 10 punkti.

Kahekümne seitsmest teise liiga meeskonnast jätkab SK Torma Sport nüüd ainsana täiseduga. C-alagrupi tabelis on neil kümme võitu, teisel kohal on seitsme võidu ja kolme kaotusega EMÜ SK. Järgnevad TÜ/Rock III, Tartu Terminaal, Sõbra Kinnisvara ja Valga Kutseõppekeskus.

Mart Meeru lõpetas teistkordselt Dakari ralli

Nädalavahetusel lõppenud Dakari rallil sai Mart Meeru 38. koha. Argentiina, Tšiili ja Boliivia teedel sõidetud enam kui 9200 km pikkuse ralli võitis mootorratturite arvestuses hispaanlane Marc Coma. Teise koha saanud Paulo Goncalves (Portugal) kaotas võitjale ligi 17 minutiga, kolmas olnud austraallane Toby Price 23 minutiga. Esimese eestlasena kahel korral legendaarse maratonralli läbinud Mart Meeru kaotas Comale rohkem kui 15 tunniga. Möödunud aastal Dakari rallil debüteerides lõpetas Meeru 40. kohaga, Jõgevamaa 2014. aasta paremate sportlaste valimisel pälvis Torma valla mees kolmanda koha.

Põltsamaa võrkpallinoortele kolmas koht

Võrus peetud U18 vanuseklassi Eesti Võrkpalliföderatsiooni karikavõistluste finaalturniiril saavutasid Põltsamaa spordikooli noored kolmanda koha. Põltsamaalased võitsid viiest kohtumisest kolm: Võru SK, SK Tats Tallinn ja Selver Tallinn alistati võrdse tulemusega 3:1. Ülejäänud mängudes tuli tunnistada Pärnu VK/SK 3:0 ning VK Täht Tallinn 3:1 paremust.

Täiseduga saavutas esikoha Pärnu VK/SK. VK Täht Tallinn ja Põltsamaa SK kogusid mõlemad kolm võitu, parem üldine geimide suhe andis teise koha Tähele. Neljanda koha sai Võru, neile järgnesid Tats ja Selver.

Turniiri paremate mängijate hulka valiti põltsamaalastest Mart Toom, veel kuulusid Toivo Uusna juhendatavasse meeskonda Karl-Joosep Kesküla, Rainer Kulp, Karl-Kerdo Ojamaa, Alex Anton Lojander, Karl Vilks ja Sander Siilbek.