Lühidalt

Jõgeva SK Noorus-96 kaotas väravaterohkes mängus Paidele

Jõgeva SK Noorus-96 meeskond kohtus pühapäeval Eesti jalgpallimeistrivõistluste teise liiga ida-põhjagrupi avavooru kohtumises Paide kunstmuruväljakul sealse linnameeskonna II koosseisuga ning kaotas 3:5.</span>

Jõgevalased alustasid kohtumist võimsalt: 24. minutiks juhiti juba 3:0 ning selle tulemusega lõppes ka avapoolaeg. Mängu 10. minutil avas skoori Mario Tikerberi, kuus minutit hiljem tegi Mihkel Kukk seisuks 2:0 ning 23. minutil oli täpne Mairo Tikerberi. Teisel poolajal Jõgeva meeskond eduseisu kahjuks siiski hoida ei suutnud. Mängu 54. minutil sai punase kaardi Eigo Loorius ning Noorus jäi vähemusse. Minut hiljem lõi Kaspar Paur paidelaste avavärava, seis 3:1 püsis tablool kuni mängu 78. minutini, siis lõid Paide Linnameeskonna mängijad viie minuti jooksul koguni neli väravat (78. Lauri Ellram, 80. Martin Saar, 82. Lauri Ellram, 83. Kaspar Paur) ning kodumeeskond võitis kohtumise 5:3.

Pühapäeval kell 12.00 on Tallinnas Sportland Arenal Jõgeva SK Noorus-96 vastaseks Tallinna JK Visadus. Pealinlased kaotasid avakohtumises koduväljakul Türi Ganvix JK-le 1:4.

Põltsamaa noored võrkpallurid said viienda koha

Nädalavahetusel Põltsamaal toimunud U20 vanuseklassi Eesti meistrivõistluste finaalturniiril sai kohaliku spordikooli meeskond viienda koha. Viiest kohtumisest võitsid treener Toivo Uusna juhendatavad põltsamaalased ühe, samas osutati ka kõigile teistele vastastele tugevat vastupanu.

Reedel kaotas Põltsamaa SK Tartu Premium7/Salvale 1:3 (20:25, 22:25, 25:20, 21:25) ja Tallinna Selverile 0:3 (21:25, 16:25, 17:25), laupäeval võideti Kuressaare VL SK 3:0 (25:23, 25:13, 25:16) ja kaotati Saaremaa SK-le 1:3 (17:25, 25:23, 17:25, 25:27). Pühapäevases ainsas kohtumises jäädi napilt 2:3 (25:20, 25:18, 24:26, 23:25, 11:15) alla Võru SK-le.

Kolm meeskonda kogusid viiest mängust neli võitu. Tallinna Selver sai ainsa kaotuse Saaremaalt, kes jäid ise alla Võrule, nood omakorda pidi tunnistama vaid Selveri paremust. Medalikolmiku järjestamisel sai määravaks üldine geimide suhe. Lõplik paremusjärjestus: 1. Tallinna Selver 9 p (14:5), 2. Saaremaa SK 9 p (14:6), 3. Võru SK 9 p (12:7), 4. Tartu Premium7/Salva 7 p (6:11), 5. Põltsamaa SK 6 p (7:12), 6. Kuressaare VL SK 5 p (3:15).