Lühidalt

Bridžiuudiseid 

Eelmisel aastal peetud maakonna meistrivõistlustel paaridele oli osalejapaare 18. Mängiti 12 vooru ja 9 parema vooruga jõudsid esikuuikusse Arnold Kivik-Hillar Sibul Jõgevalt, Lembit Kapp-Ants Barot Aidust, Eduard Rumvolt Puurmanist ja Ülis Riisalu Jõgevalt, Enn ja Ats Päll Jõgeva vallast ning Jaan Sutt Pajusi vallast ja Villu Ojassalu Põltsamaa linnast.

***

Jõgeva bridžiklubi  uusaasta paariturniiril said 13 paarist esimesena auhindu valida Marko Tenn Tartust ja Taivo Vähi Jõgevalt, Kapp-Riisalu, Enn ja Ats Päll, Kivik-Sibul, Kalle Ojassalu-Jüri Mekšun Põltsamaalt ja Rumvolt-Barot. 

Suure bridžisõbra Jaan Suti sünnipäevaturniiril tema kodus kogusid Kapp-Riisalu 138, Kivik-Sibul 134, Sutt-V. Ojassalu 127, Mekšun-Jaak Sibul 109, Päll-Vilgats 105 ning Barot-Ago Lindsaar 97 punkti.

Põltsamaal peeti selle aasta maakondlike nelikute meistrivõistluste avavoor. Mõnevõrra üllatuslikult võitsid selle Ruus-Vähi ja Ain Maantee-Jaak Sibul.

OSKAR PURI

i

Põltsamaa suusaneiule Eesti meistrivõistlustelt 8. koht 

Pühapäeval Otepääl peetud Eesti noorte, juunioride ja U23 vanuseklassi meistrivõistlustel murdmaasuusatamises olid kavas eraldistardist sõidetud klassikadistantsid. Kuni 16-aastaste neidude hulgas saavutas 5 km distantsil 36 osavõtja konkurentsis kaheksanda koha põltsamaalane Hanna-Brita Kaasik (Sakala Suusaklubi), kes kaotas võitjaks tulnud Mariel Merlii Pullesele (Karupesa Team) 1 minuti ja 40 sekundiga. Hõbeda ja pronksi pälvisid Tartu Suusaklubi esindajad Hanna Britt Laursoo ja Stine Lise Truu, kes jäid võitjast maha vastavalt 3,8 ja 4,0 sekundiga. 

Viljandi spordikooli treeneri Sigrid Külaotsa juhendamisel harjutav ning Põltsamaa ühisgümnaasiumi VIII klassis õppiv Hanna-Brita Kaasik pälvis möödunud aastal U14 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel hõbemedali vabastiilis läbitud 3 km ühisstardiga sõidus ning sai pronksmedali teatesõidus. 

MATI ALEV 

Vahtrad osalesid Soome meistrivõistlustel 

Eeri ja Eno Vahtra osalesid reedel ja laupäeval toimunud Soome meistrivõistlustel murdmaasuusatamises. Vabastiilis sõidetud meeste sprindi kvalifikatsioonis (141 osalejat) sai Eno Vahtra 46. ning Eeri Vahtra 69. koha ning veerandfinaali ei pääsenud. Kvalifikatsiooni parima ajaga läbinud Ari Luusuale (3.22,27) kaotasid Vahtrad vastavalt 15,94 ja 20,51 sekundit. Laupäeval oli kavas 15 km klassikasõit, kus Eno Vahtra sai 168 lõpetanu hulgas 71. koha. Kulla võitnud Sami Jauhojärvile kaotas Vahtra 4.01,9-ga. Eeri Vahtra klassikasõidus ei startinud. 

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus