Lühidalt

Taas võitis Põltsamaa linn

Endel Pajumägi III mälestusturniiril males osalesid Kolga-Jaani valla, Põltsamaa linna ning Põltsamaa ja Pajusi valla viieliikmelised võistkonnad. Edukaimad olid linna maletajad K. Neverovskaja, A. Kalder, P. Evard, A. Jürgenson ja V. Ojassalu, alistades 4,5:0,5 Põltsamaa ja Pajusi valla ning 3:2 kolgajaanilased.

Põltsamaa linnal on kolmelt turniirilt kogutud 30, Kolga-Jaani vallal 25,5, Pajusi vallal 21 ja Põltsamaa vallal 13 punkti.

Individuaalselt on esimene Hillar Kärner, talle järgnevad Ene Saarik, Villu Ojassalu ning Kalju Jõenurm Kolga-Jaanist.

Võrkpalliuudiseid

Pühapäeval  Felixhallis peetud Elioni Rahvaliiga Põhja-Eesti poolfinaalmängudest pääsesid finaali Rakvere ja Tallinna klubi Retro naiskond ning Tapa ja Tallinna klubi Tefa meeskond.

Parimaks mängijaks tunnistati Eesti Kaitsevägede major Lauri Laidro.

OSKAR PURI

Võrkpalli meistrivõistlustel osaleb 13 võistkonda

Jõgevamaa võrkpalli meistrivõistlustel osaleb kuus naiskonda ja seitse meeskonda.

Naiskonnad mängivad ühe ringi turniirisüsteemis ja neli paremat saavad finaali. Meeskondadest on finaalis eelmise aasta meister ja teised mängivad ühe ringi turniirisüsteemis ja kolm paremat saavad finaali.

Naiskondadest on Carmen ja Torma saavutanud kolm võitu ja osalevad finaalturniiril. Üks võit on Jõgeval ja SK Tervisel ja praegu on võiduta Põltsamaa Spordikool ja Mustvee  naiskond.

Kuid kaks vooru enne põhiturniiri lõppu on veel kõigil naiskondadel võimalus  mängida finaalturniiril.

Meeskondadest on Põltsamaa Spordikool saavutanud kolm võitu. Kaks võitu on Kurista Saeveskil, Mustveel, Elion Põltsamaal ja Põltsamaa veteranidel. Võiduta  on jäänud ja finaalturniirile pääsu lootuse minetanud Spordiklubi W-Willem.

Peakohtunikuna tegutseb Aarne Neimann Tormast.

UNO VALDMETS, Jõgevamaa Spordiliidust Kalju

blog comments powered by Disqus