Lühidalt

Memoriaalturniiri edetabel pingeline 

Enn Rüütsalu memoriaalturniiril kabes on mängitud üheksa etappi 12-st.

Viimasel etapil olid kolm edukamat tallinlased V. Lüüs, A.  Tarasenko ja T. Rist. Punkte on neil kogutud vastavalt 14, 13 ja 12 ning võite viis, neli ja kolm.

Palamuse neiud Merilii ja Triinu Jalg kogusid kaheksa ja neli punkti ning võite vastavalt neli ja üks.

Parimal naisvõistlejal K. Vainonenil on kirjas 11 punkti ja kolm võitu.

Kõigil üheksal etapil on osalenud üheksa kabetajat.

Esikuuik on praegu järgmine. A. Tarasenko 90. M. Haljas 89, T. Tulva 87, T. Rist 85, . V. Velbaum 81 ja U. Plakk 76 punkti.

SULEV LUHT 

Järjekordne sõpruskohtumine petangis 

Kõo valla, Põltsamaa ja Võhma linna petangimängijate kolmandal sõpruskohtumisel, mis toimus Põltsamaal, olid seekord edukamad põltsamaalased, jättes kaks varasemat kohtumist võitnud võhmalased teiseks.

Eriti heas mänguhoos oli põltsamaalaste trio Maire Lepp, Anne Jüris ja Jüri Pärna, kes võitsid Kõod 11:1 ja Võhmat 11:2.

Laupäeval, 12. oktoobril võisteldakse Tartus, kuhu koguneb selle ala paremik lisaks tartlastele Võrust, Põlvast ja Põltsamaalt.  

Noored võrkpallurid pääsesid finaalturniirile

Põltsamaal peetud noormeeste U-20 vanuseklassi võrkpalli karikavõistluste alagrupis võitsid Põltsamaa noormehed teiseks jäänud hiidlasi ja Orut Harjumaalt 3:0, tartlasi ja valgalasi  3:1 ning said koos hiidlastega õiguse mängida Võrus peetaval finaalturniiril.

VILLU OJASSALU 

i

Sügisestel pargijooksudel osales üle kahesaja spordisõbra 

Septembri viimasel teisipäeval peeti Jõgeval Piiri pargis Pargijooksu kolmas ning selle sügishooaja viimane etapp. Pargijooksud jätkuvad kevadel, mil joostakse veel kolm etappi. Selleks, et osaleda üldarvestuse paremusjärjestuses, peab osa võtma vähemalt neljast etapist. Hetkel on kõikidel etappidel osalenuid vaid kakskümmend.

Kõige rohkem oli osalejaid kõige nooremas vanuserühmas   kakskümmend kuus poissi ja kakskümmend kaheksa tüdrukut. Nad pidid Piiri pargis läbima 200 meetri pikkuse jooksuraja. Kõige nooremad jooksjad olid vaid paariaastased Joosep Sander Heljand, Ragnar Štukert, Elen Sakrits, Gudmund Roosiõis ja Anni Lääne. Vanim pargijooksul osaleja oli sügisestel etappidel 68-aastane Heino Põldoja, kel jäi vahele vaid võistluse esimene etapp. Kevadel alustatakse pargijooksudega mais.

EILI ARULA

blog comments powered by Disqus