Lühidalt

III mälestusturniir 14. märtsil

Maakonna spordiveteranide klubi peab oma aukohuseks  korraldada manalateele läinud spordiveteranide mälestusturniire ja –võistlusi.

Põltsamaa linna aukodaniku, maakonna Kuldristi kavaleri Endel Pajumägi III mälestusturniir males peetakse Põltsamaa linna, Põltsamaa, Pajusi ja Kolga-Jaani valla maletajateparemiku osavõtul laupäeval, 14. märtsil algusega kell 11 kohvikus Rivaal.

Algklassiõpilased mängisid kabet

Sirje Arro ja Villu Ojassalu organiseerimisel mängisid kabet Lustivere Põhikooli ja Põltsamaa ÜG kolme noorema klassi õpilased.

Kohtumine lõppes sõbraliku viigiga 8:8. Lustivere lastest olid tublimad Jako Kivimägi, Raigo Meltsas ja Marek Kütt, põltsamaalastest Kaur ja Siim Saar ning Kevir Tamm.

Aprillis kohtuvad samade koolide IV, V ja VI klasside kabetajad ja maletajad. Siis kutsutakse osalema ka Esku-Kamari Algkooli mänguhuvilised.

Tasavägine bridzhiturniir

Naistepäevale pühendatud paaride bridzhiturniir Põltsamaal oli viimaste aastate tasavägiseim.

Kalle Ojassalu-Jüri Meksun kogusid 69, Mihkel Viirelaid-Lembit Kapp 65 ning Jaan Sutt-Villu Ojassalu 61 punkti. Ants Meerits-Raivo Sikk said kirja 56, Eduard Rumvolt-Endel Epro 55 ning Eino Ennist-Ago Lindsaar 54 punkti.

OSKAR PURI

Spordiveteranid võistlesid Tihemetsas

Tihemetsas Eesti Spordiveteranide Liidu individuaal-võistkondlikel meistrivõistlustel lauamängude mitmevõistluses osales ka maletajatest-kabetajatest koostatud Jõgeva Spordiveteranide Seltsi võistkond. Võistkondlikult saavutati 7. koht.

Jõgevalaste parimaks oli meeste vanemas vanusegrupis võistelnud Heldur Laumets 5. kohaga. Meeste keskmises vanuserühmas olid Uno Plakk 6. ja Hugo Päären 12. Võistkonda kuulusid veel Kaarel Ots ja Lembit Maidla.

21. märtsil algusega kell 10 selgitavad kabetajad SK Virtus maakonna meistrid 64-ruudulises kabes, oodatud on kõik selle alaga tegelejad.
K. KUPAL

iii

Meistrivõistlusi juhib Torma

Jõgevamaa korvpalli meistrivõistlustel osaleb kuus meeskonda. Mängitakse üks ring turniirisüsteemis ja põhiturniiri kaks paremat pääsevad otse poolfinaali.

Tänaseks on mängitud kolm vooru. Täiseduga juhib Torma( võitis Palat 87:66, JõgevaÜG/Stesamex 77:50 ja Põltsamaa linna 86:50). Kahe võiduga on teisel kohal Põltsamaa linn ( võitis Jõgeva linna 81:65 ja Saare valda 86:75). Järgmised meeskonnad on kõik võitnud ühe mängu: Jõgeva linn Saare valda 70:54; Saare vald Jõgeva ÜG/Stesamex 98:83; Jõgeva ÜG/Stesamex Pala valda 81:47 ja Pala vald Jõgeva linna 52:44

Peakohtunik on Andres Annok.

Järgmine voor toimub 21. märtsil Tormas.

UNO VALDMETS, Jõgevamaa spordiliidust Kalju

blog comments powered by Disqus