Lühidalt

Kas suudame saavutatut korrata?

Möödunud aastal tõid Jõgevamaa kergejõustikuveteranid vabariigi meistrivõistlustelt, 45. suvemängudelt ning heidete-tõugete mitmevõistluselt  koju kokku 26 esikohta: Silvi-Mai Eerma 9, Villu Ojassalu 7, Heino Põldoja 3, Maret Piirak, Juhan Tennasilm 2, Hille Kirpu, Ülo Kuusk ja Peep Päll ühe.

Käesoleval aastal peetakse kergejõustiku meistrivõistlused 6.-7. juunil Pärnumaal Vändras, 46. suvemängud 15.-16. juulil Tartus, heidete-tõugete mitmevõistlus Harjumaal Kohilas.

Kas suudame korrata mullust edu?

Bridžis 420 : 595

Sellise tulemusega lõppes eelmisel laupäeval Kolga-Jaanis läbi viidud 7. Mulgimaa-Jõgevamaa maavõistlus viimaste kasuks. Täisedu, 72 punktiga võitsid esikoha põltsamaalased Kont ja Võsa. Mulgimaa parimad Aren ja Ulk Kolga-Jaanist ning Teder ja Ojassalu Põltsamaalt kogusid 69 punkti.

Kuuele paremale paarile riputati kaela maavõistluse nägusad medalid, kolm viimast paari said lohutusauhinna.

Võisteldi lauamängude mitmevõistluses

Kuningamäe kardiklubi avaras ja valgusküllases spordisaalis võisteldi möödunud pühapäeval lauamängude mitmevõistluses. Kabes mängis oskuslikumalt Jaan Hindriks, lauatennises oli osavaim Aare Teder, koroonas Olev Toom ning males ja nelja ala kokkuvõttes oli parim Villu Ojassalu. Tubli oli noormängija Kai Pähkel.

OSKAR PURI

Mairo Tikerberi on saanud ligi kakssada minutit mänguaega

Eesti jalgpalli Premier liigas FC Kuressaare ridades mängiv Jõgeva noormees Mairo Tikerberi on sel hooajal peetud viiest kohtumisest osalenud kolmes ning kogunud mänguaega veidi vähem kui kakssada minutit. Seni pole Tikerberi oma väravasaldot avada suutnud ning samuti pole tal õnnestunud ühtegi kohtumist algusest lõpuni mängida. Samas pole Kuressaare võitnud ühtegi kohtumist.

Esimeses mängus Tallinna FC Infoneti vastu alustas Tikerberi algkoosseisus, kuid 68. minutil vahetati ta Andre Ilvese vastu välja. Kohtumine lõppes 0:0 viigiga. Nõmme Kalju vastu Tikerberi platsile ei saanud, Kaljule jäädi alla 2:1. Tallinna Kalevi vastu sai Tikerberi mängida 81 minutit, mille järel tuli tema asemel platsile Juri Gavrilov. Kohtumises Sillamäe Kaleviga sekkus Tikerberi mängu 52. minutil, mil platsilt lahkus Greger Könninge. Mängus Tallinna Flora vastu ei olnud Tikerberi samuti platsil. Järgmise kohtumise peab FC Kuressaare kodustaadionil Narva Transiga.