Lühidalt

Nooruse poisid võtsid Paidest turniirivõidu 

Möödunud laupäeval osales Jõgeva SK Noorus 96 jalgpalliklubi D-klassi koosseis (2001. aastal sündinud ja nooremad) Paides Viktor Metsa jalgpallikooli turniiril, kus võeti kindel esikoht.

Turniiril osales neli võistkonda: Vändra Vaprus, Viktor Metsa JK, Lõuna-Läänema JK ja Jõgeva SK Noorus. Avakohtumises said Jõgeva poisid 1:0 jagu Vändra Vaprusest, teises kohtumises olid nad peajagu üle Lõuna-Läänemaa võistkonnast, keda võideti seisuga 5:0. Finaalis oli Jõgeva võistkond vastamisi korraldajate Viktor Metsa JK-ga, keda võideti 2:0. Turniiri teine koht kuulus korraldajaklubile, kolmanda koha saavutas Lõuna-Läänemaa võistkond ning Vändra pidi leppima neljanda kohaga.

Nooruse treener Igor Orlov jäi kogu meeskonnaga väga rahule, kõik täitsid mängudes oma ülesannet hästi. Võistkonna parimaks tunnistati Mattias Säärits. Kaitsjatest tegi väga tubli tööd Raul Sirkas. Tunnustuse vääriline on ka väravavaht Kristo Voitk, kes hoidis terve turniiri vältel oma võistkonna värava puhtana.

Treener Orlov lisas, et selline võit oli üllatuslik ning äärmiselt tubli saavutus, sest see oli esimene mäng sel hooajal õues, kunstmuru peal. “Teised võistkonnad on juba saanud kunstmurul treenida. Meil kunstmuru ei ole ning treenime praegu ikka veel saalis,” lisas Orlov. Väljas mängimise kogemuse puudumine siiski ei takistanud Nooruse poisse turniiri ülekaalukalt võitmast.

EILI ARULA

i

Uudiseid memoriaalturniirilt 

Enn Rüütsalu memoriaalturniiril peetakse iga kuu üks etapp, seega on neid kokku 12.

Esimesel etapil oli parim meie Uno Plakk  Rakvere mehe Orme Kauli ees, punkte vastavalt 15 ja 13. Osalejaid oli kokku 24.

Teise etapi edukaim oli Konstantin Selli  rakverelase Maldon Haljase ees, punkte 16 ja 12. Osalejaid oli aga seekord 17.

Kolmandal etapil edestas Villem Lüüs Orme Kauli, punkte vastavalt 15 ja 13, osalejaid 20. 

SULEV LUHT

Vara turniirivõit läks tartlasele

Vara 6. kabeturniiril oli osalejaid 18. Turniirivõit läks tartlasele Algo Laidveele, kes kogus 15 punkti 18-st. Enno Eerma ja Uno Plakk kogusid 13 ning Kaljo Siimer ja Urmas Paluoja 11 punkti.

Laupäeval, 13. aprillil algusega kell 10 toimuvad Virtuses Jõgevamaa veteranide meistrivõistlused 64-ruudulises kabes.

JÕGEVA KABEKLUBI

blog comments powered by Disqus